Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot, ti...

Kérlek adjatok tanácsot, ti mit tennétek? Nem leszek tul rövid ezért elnézéseteket kérem

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 22hetes terhes vagyok szoval 2napja nem gyengén az ideget zabálom és már nagyon ki vagyok.sikerült anyámmal és a testvéremmel jol összevesznem,mi egy lakohelyen lakunk a testvéremmel,mivel mi albérletben lakunk nála voltunk állandora bejelentkezve,anyám örökölt budán egy lakást,amit itt ugyanebben a lakoközösségben 2re cserélt,az egyik az öcsémé lett,4en vagyunk testvérek.anyám szolt az öcsém nevében hogy ki kell jelentkeznünk onnan,én pénteken be is mentem az okmányirodába ahol közölték hogy csak ugy lehet/merthogy van két kiskoru gyermekem/ha máshova betudok jelentkezni,mert se orvoshoz,se családit..stb nem kapok.hát ezt szépen probáltam elmondani anyának aki erre fel fenyegetgetett hogy milyen következményei lesznek ha nem jelentkezünk ki,persze én remegtem mint a kocsonya és mondtam neki hogy legyen már tekintettel arra hogy terhes vagyok,erre ö azt mondta hogy öt nem érdekli a terhességem.tegnap azért a testvéremnek megirtam hogy lehetett volna benne annyi gerinc hogy ö szol a kijelentkezésröl,persze rögtön hivott,mindenféle k...-nak elhordva,és felhánytorgatva a segitségeit,ami abbol állt hogy kölcsön adott,illetve ha valami nem kellett neki mi pénzért megvettük töle..teljesen ki vagyok,ti mit tennétek,és ráadásul most még itt vannak egy tömbbel arrébb,anyámmal az élen aki tuti megkeseriti az életünket...
2010. okt. 3. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincs lehetőségetek a költözésre?

A párodnak családja nem fogad be titeket?

Ha nem tudtok arrébb állni akkor sajnos ki kell bírnotok

Ne foglalkozzatok velük.Vagy kérj bocsánatot tudom, hogy nem neked kellene de akkor talán nem veszekedne veletek.

2010. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Sok boldogságot a kisbabához.És Gratulálok!:)

2010. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát gondolkodtam én is a költözésen,de a férjem nem igazán akarja mivel ez is albérlet és nagyon olcso,2 gyerekkel meg a hasamba lévö harmadikkal nem könnyü olyat találni ami megfelelö.az ö családja meg nem fogadna be,merthogy 5éve vagyunk együtt eddig ök csinálták a cirkuszt 3 évig,most megnyugodtak,most az én családom hülyült be.köszi a gratuláciot,bár nagyon félek hogy valami baja lesz a kicsikémnek a sok idegeségtöl.én biztos nem kérek bocsánatot,ugyis felesleges volna,ök olyanok hogy csak nekik lehet igazuk senki másnak.
2010. okt. 3. 08:42
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért körül nézhettek neten vagy bárhol olcsó lakásokért.

A picinek pedig tényleg nem tesz jót a stressz, idegeskedés.

Tegyetek úgy mintha ott se lennének.

Tudom, hogy nehéz a becsületedet félre tenni de ha később segítségre van szükségetek, akkor csak rájuk számíthattok.

2010. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
eddig se segitettek,mint irtam csak ezekben,de most ezt is felhántorgatják,akkor meg minek segitenek???egyébként is mi csak egymásra számithatunk a férjemmel senki másra,soha egyik részröl sem kaptunk segitséget.
2010. okt. 3. 08:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Na, ilyen problémák miatt nem fogok én albérletbe szülni.

Elvileg nem dobhatnak ki csakúgy, de megteszik, keressetek másik albérletet, akár egy szoba-konyhát ideiglenesen, aztán szedjétek össze magatokat, hogy ne kelljen másoktól függni.

2010. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyoK :)

akkor sajnos ott kell maradnotok, nehéz lesz elviselni, hogy anyud is ott van de legyél erős a pici miatt is!

De abban biztos vagy később se fogtok segítséget kérni?

2010. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok:

Én voltam az első második .......:)

2010. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem náluk lakok albérletben hanem ugyanott,ahol ök,csak két házzal arébb...nem dobhatnak ki hisz nem ök a föbérlök.....ö hozzájuk csak bejelentve voltam mivel albérletbe nem lehet bejelentkezni,ezért kértem meg öket anno.ja és az életemben nem bocsájtom meg anyámnak azt hogy öt nem érdekli a terhességem,söt még fenyegetözött is,és 4 gyerek közül 1 a mindene.
2010. okt. 3. 09:04
 10/17 anonim ***** válasza:
A szüleidnek és a testvéreidnek semmi oka nincs erre a viselkedésre? Nem arról van szó esetleg, hogy nem látják megalapozottnak, hogy 5 év alatt már a harmadik gyereket szülöd albérletbe, és folyamatosan a segítségükre szorultok? Dolgoztok, megkeresitek a megélhetéshez szükséges pénzt? Az azért furcsa, hogy mindkét szülő haragszik rátok, normális esetbeninkább segíteni szoktak. Biztos, hogy mindenki ok nélkül haragszik rátok? Te miért nem kapsz a lakásokból, neked is jár, mint a bátyádnak, ha minden rendben van körülöttetek. Esetleg ezekről írj bővebben.
2010. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!