Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérlek, adjatok tanácsot, ti...

Kérlek, adjatok tanácsot, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Férjemmel 2 éve vagyunk házasok, a 2 év alatt anyósomék kikészítettek. Hitelt varrtak a nyakunkba, párom fizeti mert sajnálja őket, beköltöztek hozzánk, nyomoznak utánam, ha elmegyek otthonról, rögtön telefonálnak a férjemnek. A férjem már kétszer beleegyezett hogy elköltözzünk, de a szülei lebeszélték. Elegem van belőlük, nem bírom már tovább...

2013. júl. 19. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ultimátum. Én biztos választás elé állítanám a páromat.

Megmondanám, hogy én holnap elköltözöm. Vagy vele, vagy nélküle, de megyek.


Szerintem Te is tedd ezt, ne várd meg, még idegileg teljesen összeomlasz, vagy esetleg az alkoholban kezded keresni a vigaszt ( Ne haragudj, most nem alkoholistának akarlak beállítani, csak láttam már ilyet, hogy valaki a párja szülei miatt kezdett el inni :( )

2013. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!