Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan viseljem el ezt az...

Hogyan viseljem el ezt az egészet? Kérlek adjatok valami jo tanacsot

Figyelt kérdés

A helyzetem eddig is nagyon rossz volt,de most,ahogy befejeztem a sulit még rosszabb.

18 éves leszek 2 hónap mulva.Anyu nem hagy sosem békén.Mondom eddig is vitaztunk,de ez katasztrofa lett.Nincs 2 hete sem,hogy befejeztem a sulit,mar csesztet,hogy talaljak valami munkat.Eddig mindenhova engedett most meg nem akar sehova engedni,ha elmek valahova akkor ordit rám,vagy,ha haza jovok meg üt meg visitozik.Ha 7végén elmek valahova,akkor hiv 1-2kor hogy jojek mar haza,eddig 14,15,16,17 eves koromban mindenhova mehettem ameddig akartam.A smseim elolvasa amikor nem latom,tiltsa ,hogy baratkozak,egyik baratnom sem tetszik neki.Amig volt baratom 2évig az volt a baja,hogy miatta mas vagyok,mindig le beszelt róla,most ahogy vege lett az a baja,mindig mondja,h mennyek vissza hozza,hiaba mondom neki,h meg utott parszor a baratom es azert lett vege,de ő mondja,h mennyek vissza,mert k va vagyok,pedig tenyleg nem,meg csak a baj van velem azt mondja,pedig szerintem semmi baj nincs velem,felkelek,segitek neki(bar ő mindenkinek azt hazudozza,hogy nem segitek ,ezert mindenki lenéz) pedig tenyleg segitek.Ha delutan lefekszem kicsit ő orditozik,a legcsunyabb szavakat hasznalja rám,egyik pasi sem tetszik neki,akivel dumalok bar nincs sok 1,2 aki tetszik,de ő azt is tiltsa.Most jott ra,hogy neveljen amikor 18 leszek.Nem drogozom,nem csavargok,nem csinalok semmi rosszatt,szerintem ő nem tudja,milyen,ha egy gyerekkel baj van.Egesz nap ordit,nem lehet tőle este aludni,apuval elvaltak meg egesz kicsi koromban ,de eddig mindig jartam apuhoz,most apuval is ossze veszitett,mert feljelentette és mondta,hogy azert csinalta ezt,mert tudja,h nekem fáj.Feljelentette,mert nem fizet mit tudom en mennyitt,de ha kellett valamire adott mindig amennyitt birt,és most besem tehetem a labam apuhoz.Elszeretnek koltozni lenne is hova a legjobb baratnomhoz,munkat talalnak(fodrasz vagyok)es eltartanam magam,de ezt sem engedi,hiaba leszek 18.Tuti utannam jonne a mamamekkal(rosszabbak mint ő)es agyon vernenek es kicsupalnanak a hazból,de en ezt nem tudom tovabb turni.


2013. jún. 18. 00:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és elne felejtsem,hogy mindig kis koromtol kezdve azt mondogasa,h sosem lesz belolem semmi,meg semmire valo vagyok.Akarhova megyek vele ordit mondok egy pl-t,diploma munkalasra ot vittem,mert mast nem talaltam arra mire kellett,es mar elotte mondogatta,h leégetem majd a hajat meg nem fog sikerulni,de mikor oda kerult a sor ,ott mindenbe bele szolt,ezt ne igy csinald,ne ugy,ne fesuld,ne igy csavard,mintha ő jart volna oda,masok meg sem szolaltak,mert tilos volt,de o csak dumalt raadasul mindenki hallotta,meg kozbe olyanokat mondott,h en vagyok a leglassabb a legrosszabb csak ba.ni tudok meg inni,semmire valo vagyok,meg ő volt az ideges ott ,es mindenki hallotta,ah beszelt velem.Amikor vegul 4esre le diplomaltam,akkor anyu azt mondta,h ck azert,mert sajnaltak a tanarok pedig bena vagyok...A tanulmanyaim is 4,5 lett,de o akkor is csak szidott,hogy milyen rossz vagyok.Esküszöm lassan ,de meg ölöm magam,ha igy folytatodik
2013. jún. 18. 00:35
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem iszik az anyukád? Vagy drogozik? Egyedül nevel? Van munkája? Hitele?
2013. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem iszik,nem drogozik.3havonta van itthon külföldön dolgozik,de ha itthon van az hardcore.De ha nincs itthon en a mamameknal vagyok,akik meg rosszabbak ,ott meg rosszabb,ott arra is kell figyelnem,h veszek levegot..Nan gaz
2013. jún. 18. 00:40
 4/18 anonim ***** válasza:
És mit dolgozik?
2013. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Takarit
2013. jún. 18. 00:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira gáz, én lelépnék. Meg is tettem, mikor olyan helyzet volt.
2013. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5: És ez biztos? Van olyan munka, ami idegileg kiborító, azért kérdezem. Mondjuk lehet, hogy neki a takarítás is az.

Sajnálom, hogy így bánnak Veled!

Elmehetnél tanácsért a családsegítőbe.

Az nem derült ki számomra, mi az oka ennek.

És vajon miért mennének Utánad agyoncsapni? Nyugtasson meg a gondolat, hogy nem tennék, mert lecsuknák őket.

2013. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
csak mondom ,nem engedik..eljonnenek ertem es kirangatnanak,vagy en sem tom.
2013. jún. 18. 01:00
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

"Elszeretnek koltozni lenne is hova a legjobb baratnomhoz,munkat talalnak(fodrasz vagyok)es eltartanam magam,de ezt sem engedi,"


Két hónap múlva mehetsz, addig meg már csak kibírod, ne süppedj bele az önsajnálatba.


"Tuti utannam jonne a mamamekkal(rosszabbak mint ő)es agyon vernenek es kicsupalnanak a hazból,"

Tuti, hogy nem. Ne dramatizáld túl. Értem én, hogy vacak a helyzeted, de ne játszd el a hattyú halálát, aki nem tud semerre indulni. Előtted az élet, amint betöltöd a tizennyolcat. Nyugi, nem fognak "kicsupálni"(?)

2013. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jaj,dehogy is nem..Nem ismeritek őket,de en igen.Kinem birjak alni a legjobb baratnom:(.Eljonnenek es olyat csinalnanak,hogy trs.En ebben biztos vagyok.Meg anyu is meg mondta..Basszus nem alhatok ott semelyik baratnomnel ,pedig mar mondthatni,h felnot vagyok,nem,h elmennyek orokre.
2013. jún. 18. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!