Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha anyós a saját anyósát nem...

Ha anyós a saját anyósát nem látogatja túl gyakran, nem ünneplik együtt az ünnepeket, miért várja hogy mi látogassuk, menjünk ünnepekkor hozzá?

Figyelt kérdés

Anyós egy igazi tipikus anyós.Messziről nem vészes,csak nem szabad túl gyakran látogatni.

Párom nagymamája (anyós anyósa) ugyanilyen,ki nem állhatják egymást.

Anyós elvárná,hogy az ünnepket vele töltsük,ami eszem ágában sincs,páromnak sem.

De közben ő sem szereti az anyósát,ünnepekkor is hagyja hogy egyedül legyen (após papucs).

Milyen alapon várja el,hogy mi vele töltsük az ünnepeket?


2013. júl. 19. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

:DDDD ja de jót nevettem ezen.


Azért belátod, hogy te pont ugyan olyan vagy mint anyósod meg annak az anyósa, és a te férjed pont ugyan olyan papucs (vagy lesz) mint az apósod, ha nem mentek ünnepekkor.


Hát itt mind három generáció pont ugyan olya. Tipikus furiák a nök, akik csak egymás áskálódásában látnak örömöt. Ha más akarsz lenni, akkor fogd magad és a köv ünnepen egyszerüen mindenkit hivj meg. Vagy csinálj egy közös családi eseményt. Esetleg a nagymamit közössen anyósoddal látogassátok meg. Arra figyeljetek hogy ti hárman nök ne kaparjátok ki egymás szemét.

2013. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Az anyósodnak hogy lehet a párod anyja az anyósa?
2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Vagy mi van????:DD
2013. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Párom nem papucs,ő volt,aki minél messzebbre akart költözni a szüleitől,és ő volt,aki mondta hogy közelükbe se menjünk túl gyakran,mert nem bírja őket.

Én megpróbáltam volna jópofizni,de így nem kell szerencsére.

2013. júl. 19. 13:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Párom nagymamája=párom anyukájának a férjének az anyja=anyósom anyósa
2013. júl. 19. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Ők nem jönnek ki jól. Anyukám se jön ki apukám anyjával. Ti jól kijöttök amúgy a párod édesanyjával? Sztem karácsonykor ugorjatok át egy ebédre aztán Ti is keveset vagytok vele, meg Ő sincs egyedül ünnepekkor. Annyiban igaza van az elsőnek, hogy ne legyetek Ti is olyanok, mint a párod nagyija.

24/N

2013. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs egyedül,ott a férje.

Párom nagymamája van egyedül,hozzá szoktunk menni.

Ünnepekkor kettesben vagyunk,lassan hármasban.

2013. júl. 19. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Minél kevesebbet kell foglalkozni az anyós bánatával. Nem észrevenni. Minél többször reagál az ember, annál inkább azt hiszi, még tovább mehet. Nagyon sok rossz sülhet ki ebből. Nem kell neki teret adni. Nem kell reagálni, nem kell válaszolni, ha nem tud mást, csak kötekedni. Ettől még nem leszel neveletlen. Egyszerűen mindent elengedni a füled mellett.
2013. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt tesszük,minimalizáljuk a kapcsolatot,ha beszól,akkor úgy teszünk mint aki nem figyelt,ha mástól halljuk vissza,akkor nem reagálunk,majd megunja.
2013. júl. 19. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz sokkal többet. Közhely de igaz, hogy ilyen idősen már nem fog változni senki.
2013. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!