Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki kijön az...

Van itt olyan aki kijön az anyósával/tisztelik egymást, és nem utálják egymást?

Figyelt kérdés
Annyi rossz anyós-meny kapcsolatról olvasni itt. Az én anyósom megmondta, hogy felnőttek vagyunk, azt csinálunk amit akarunk. Nem szól bele a gyereknevelésbe, azt mondta az ő dolga annyi, hogy szeresse. Persze ha tanácsra van szükségem, őt is megkérdezem nem csak édesanyám. Volt már, hogy vitáztam a kisfiával, és panaszkodtam neki. Arra is csak annyit mondott, hogy nehéz természet vagytok mind ketten, de szeretitek egymást annyira, hogy megbeszéljétek.

2013. ápr. 12. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi is jóban vagyunk anyósjelöltemmel, pedig nem vagyok (szerintem) a legideálisabb meny-jelölt, plusz neki is van pár idegesítő tulajdonsága. De szeretem őt, meg ő is engem, és mindent meg tudunk beszélni.
2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jóban vagyunk, jól kijövünk egymással, semmi problémánk nincs. Sokszor még azt is megbeszéljük a fia milyen hülyeséget csinált éppen. :D
2013. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is. Nem vagyok "az én férjem és csakis kizárólag hozzám tartozik é scsak velem lehet" típusú menyek közé, akik szidják anyós, és sosem látják be, hogy neki is lehet igaza.


Jól kijövünk, lehet rá számítani, nagyon jól süt és főz..:)Tényleg jót akar a fiának, mint ahogy én is, és mivel ugyanazt az embert szeretjük, miért ne lennénk jóban?


Persze, vannak idegesítő tulajdonságai, de kinek nincsenek? Nekem is vannak, így kell elfogadni. Most én nem tudom megváltoztatni, de nem is akarok, és nem is az én tisztem lenne, ha lehetne sem.


Örülök, hogy van, és jól jövünk ki egymással.

2013. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok, hogy nem mindenhol rossz a helyzet, mint amiket itt lehet olvasni. :)

(mentek a zöld kezecskék)

2013. ápr. 12. 17:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jó viszonyban vagyok az anyósommal. Nagyon tisztelem és úgy gondolom, hogy semmi jogom se szidni, se ócsárolni...Akkor se tehetném meg, ha okom lenne rá, hiszen a párom édesanyja, és nekem a párom szülei szentek és sérthetetlenek. Ha lehet így fogalmazni.

Rengeteg szeretet kaptunk tőlük és támogatást, és a mai napig is.


Persze mindennel nem értünk egyet, és szerintem a gyereknevelésben sem fogunk, de ez van, majd bólogatok és úgy csinálom, ahogy én akarom, vagy a párommal jónak látjuk.


Igaz, anyósom nem nagyon szól bele a dolgainkba, de a párom nem is nagyon engedné...Van egy két régimódi, felfogása, amiből nem akar engedni, de már igyekszünk "betörni " :)



Egyébként vitákkor mindig nekem ad igazat, még akkor is, ha nem tudja az egész sztorit, vagy ha nem is nekem van igazam...ez néha kicsit már bosszantó, de csak imponálni akar.


Egyébként nem mesebeli a kapcsolatunk, mert nagyon zárkózott nő, nem nagyon lehet vele beszélgetni nyíltan...de azért próbálkozom...


23-L

2013. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon jól kijövök az anyósommal:) Ő mindenre azt mondja,h mi tudjuk:D Az unokáját imádja és mindig is éreztem,h örül,h a fia engem választott. Ami érdekes,h a munkahelyén mikor bent jártam soka hitték,h a lánya vagyok mert vannak hasonló vonások. Amikor nekem mesélnek barátnők anyós gondokról mindig hálát adok az enyémért:)
2013. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Anyósomat még a saját fia is messziről elkerüli. Sajnos nem véletlen.
2013. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!