Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki kijön az...

Van itt olyan aki kijön az anyósával/tisztelik egymást, és nem utálják egymást?

Figyelt kérdés
Annyi rossz anyós-meny kapcsolatról olvasni itt. Az én anyósom megmondta, hogy felnőttek vagyunk, azt csinálunk amit akarunk. Nem szól bele a gyereknevelésbe, azt mondta az ő dolga annyi, hogy szeresse. Persze ha tanácsra van szükségem, őt is megkérdezem nem csak édesanyám. Volt már, hogy vitáztam a kisfiával, és panaszkodtam neki. Arra is csak annyit mondott, hogy nehéz természet vagytok mind ketten, de szeretitek egymást annyira, hogy megbeszéljétek.

2013. ápr. 12. 13:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kisfiát nem rossz értelemben írtam. 3 lánya van mellette, mindig is a kisfia marad :)
2013. ápr. 12. 13:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én pl nagyon jól kijövök a mamával oda-vissza ... az előzővel nem így volt
2013. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt bajom az anyósommal, még az elején megbeszéltük, hogy ha náluk vagyunk, akkor az ö elvárásaik szerint megy minden, nálunk meg úgy, ahogy mi akarjuk. Soha nem szólt bele a dolgainkba, csak ha megkérdeztük a véleményét - akkor elmondta, de a döntést ránk hagyta.


Sokkal jobban kijöttem vele, mint édesanyámmal.


Sajnos már nem él.

2013. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én jóban vagyok az anyósommal, sokmindent meg tudunk beszélni, soha nem mondtam rá rosszat, szerintem fordítva sem.

Névnapomkor, szülinapomkor felköszönt, ha ott vagyok, sört vesz stb. :)

2013. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs probléma egyik részről sem. Én is kijövök a férjem anyukájával és a férjem is kijön az enyémmel.

Szerencsénk van, mert egyikük sem az a beleszólós típus. Sem az életünkbe, sem a gyereknevelésbe. Alapvetően mindenben támogatnak minket, ha tudnak segítenek is. Ez oda-vissza működik.

2013. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jóban vagyok anyósommal,sokat segít,és jókat mond:)
2013. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekünk is jó a kapcsolatunk, oda-vissza. Kölcsönösen tiszteljük egymást és tiszteletben tartjuk a másik véleményét, életét.

Mielőtt összeköltöztünk megbeszéltük, hogy nem lesznek váratlan betoppanások és hála az égnek betartja.

2013. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jóban vagyunk. Amíg itthon élt se volt soha semmi gond, kimondottan szeret engem, mert a lusta fiát házmunkára neveltem, és megtanítottam neki dolgokat, amiket ő elmulasztott :)

Most már külföldön él, így egy évben jó, ha 3-4 alkalommal találkozom vele, de skypeon beszélgetünk vele heti szinten.

2013. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon jól elvagyunk egymás mellett. Ő nem szól bele a dolgainkba, mi se az övéikbe, ami így normális.

Meghallgatom a tanácsait, sok jó dolgot mond. Van, amit fel is használok a gyereknevelés terén.

Egyébként sokat segítenek és remélem, hogy pár év múlva mi is tudjuk ezt viszonozni nekik.


Én a gyerekemet úgy nevelem, hogy mind a négy nagyszülőhöz és a három dédszülőhöz kötődjön.

Nagyon szereti őket és boldogan el van mellettük.

2013. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon jól kijövünk, együtt járunk sportolni, bevásárolni (ruha, cipő, kozmetikum, ékszer), mivel nagyon kedves, fiatalos anyósom van szerencsére:)

Sokszor megyünk hozzájuk ebédre vagy jönnek ők hozzánk. Gyakran hoz ilyenkor meglepetésnek kis apróságokat, én pedig általában süteményt viszek hozzájuk:) Recepteket is cserélünk, sokmindenről tudunk beszélni, általában hasonló a véleményünk.


Általában nem beszélünk a magánéleti problémáinkról az anyóssal, apóssal, de ha a párom megemlíti hogy van valami, általában senkinek a pártját nem fogják, racionálisan látják a helyzetet.


A két kezem összetehetem, hogy ilyen a helyzet:)

2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!