Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom bántó megjegyzéseket...

Anyósom bántó megjegyzéseket tesz a súlyomra 17 kg fogyás után? Miért lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor összeházasodtam a férjemmel akkor voltam a harmadik trimeszterben, 97 kg voltam. Terhesség előtt 100 kg. Nem vagyok magas, csak 163 cm.


Lefogytam az elmúlt évben 90,8 kg-ról 73 kg-ra és most kezd olyan megjegyzéseket tenni, hogy olyan köpcös a testvérem, mint én, hogy nem is látszik, hogy fogytam, hogy nincs az adott boltban rám való (L-es) leggings.


Ez miért lehet? Eddig sosem csinált ilyet. Szerintem nincs olyan, hogy 17 kg fogyás nem látszik. 2 ruha méretet fogytam le.


Anyósom 170 cm körül van és 120-130 kg. Lehet az bántja, hogy nekem sikerült fogyni?



tegnapelőtt 17:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ és a gratulációkat! Nagyon aranyos tőletek!


8-as nálam ez függ attól hol is hol veszek ruhát. H&M-ben sokszor az XL lesz jó, de C&A, Mango, Tezenis, Kik L méret, de sokszor még az M is jó. :)


13-as ne aggódj, nem neked fogom felvenni a leggingset. Valamiben edzeni is kell és takarítani is. Ilyesmit csak otthon hordok. :)


Nem szóltam anyósomnak vissza durván, mert szerettem volna neki megadni a tiszteletet. Privátban jegyezte meg ezeket egyébként. Legközelebb nem fogom szó nélkül hagyni. A férjem nem tud róla, nem akartam ezzel is terhelni őt. :)

tegnapelőtt 21:06
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjed majd megmondja hogy á anyám nem rosszból mondja, rövidlátó lett ….

Visszatérve a mérethez, szerintem, sokszor fogyás után az agy még nem fogja fel a fogyást és még mindig úgy látja, hogy az xl illik jobban, vagy az L

Ez olyan mint amikor a kövér S est vesz, a lefogyott meg továbbra is L est

tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

100 kg-ról lefogy ni 73-ra az nagyon szép teljesítmény, legyél nagyon büszke magadra!

Anyóssal meg lehet közölni, hogy ő tizen évek óta egy zsírdisznó, akkor mit pofázik?

A férjed amúgy mit szól ehhez?

tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, gyereked van, ideje lenne ilyen anyóssal szemben kiállni valahogy, mert ha hagyod magadat, akkor rászáll majd a gyereketekre is. Több mentálhigiénés szakembernél lehet asszertív kommunikációt tanulni és egy normális szakember megjegyzi, hogy sajnos van, akinél ez nem működik, azt szépen elegánsan ott kell hagyni a francba.
tegnapelőtt 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Irigy. Jobban érezte magát, hogy van a környezetében egy hasonló, nem kellett szégyenkeznie. Most meg ő lett a család dagija.


Amúgy gratulálok, így tovább, szép munka! 👍

tegnap 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szólj be neki pl így:


Mi van Mamika, fáj, hogy lefogytam?

Eltévesztette a ragozást, nem én vagyok dagi!

Fogyott 2 kilót Mamika? Mert akkor ketten összesen 19-et fogytunk, merthogy én 17-et. Belehúzhat!


Én ilyeneket mondanék. Mindig megmondom a magamét az anyósomnak, mert az enyém is ilyen rosszindulatú.

tegnap 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%

21: Miből van a Tezenis-ben nagy méret?

Nem tudok ott felsőket venni (fürdőruha, melltartó, top), mert nem férek bele, C/D-s kellene, 60 kiló vagyok, törzsméret 80-85 cm... Minden csak harmadát takarja a cicimnek..

tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27: nekem főleg fehérneműk, alakformálók, harisnyák vannak a Tezenis-ből. Nekem is 85/C melltartó kényelmes, de nekem nincs olyan igazán szép nagy C kosaras mellem. Inkább a B kosár kicsi a C még picit nagy kategória vagyok. :)
tegnap 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!