Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim szeretnék, ha...

A szüleim szeretnék, ha lefogynék, de ha meg fogyózom, akkor teletömnének mindennel, és nem értik, miért nem zabálok. Miért van ez? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A miértre nem tudom a választ, de nem egyedi eset.

Én kolis vagyok, egyetemista. Anyum dögivel pakol nekem, mikor jövök vissza, tonna számra küldi az ételt, ki is van akadva rá, ha azt mondom, hogy "nem kell", mégis ahányszor lát annyiszor jegyzi meg hogy meghíztam.

2023. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne ha te magad akarnál lefogyni?

Ha dagadtnak érzed tegyél érte hogy lefogyj ne zabálj tornázz mozogj.

Ha meg zabálni akarsz akkor zabálj de akkor dagadt maradsz.

2023. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én most pont, hogy magamtól akarok lefogyni. Csak amikor meg még nem fogyóztam, akkor folyton azt hallgattam, hogy fogyni kéne, kövér vagyok, ne egyek annyit stb. Most viszont azért korholnak, mert nem eszem annyit, csak mértékkel.
2023. febr. 26. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg a szüleidnek, hogy fogyni szeretnél, nem miattuk hanem magad miatt és annyit fogsz enni amennyitől úgy érzed, hogy fogyni tudsz.
2023. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
69%
Nem értenek a fogyókúrához.
2023. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ha tömni akarnak nemet kell mondani, köszönöm nem kérek.
2023. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csempéző vizipisztoy válasza:
61%

Szia! Nekem úgy tűnik, hogy ez vetítés. Nem tudom, lehet a saját bizonytalanságuk, az elszakadástól való félelem.

Ilyenkor kell megálljt parancsolni. Dönteni arról te mit akarsz, és ne magyarázkodj!

2023. febr. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerü. elviszed a kaját és a felesleget megosztod másokkal.
2023. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
a szülők már csak ilyenek
2023. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!