Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom bántó megjegyzéseket...

Anyósom bántó megjegyzéseket tesz a súlyomra 17 kg fogyás után? Miért lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor összeházasodtam a férjemmel akkor voltam a harmadik trimeszterben, 97 kg voltam. Terhesség előtt 100 kg. Nem vagyok magas, csak 163 cm.


Lefogytam az elmúlt évben 90,8 kg-ról 73 kg-ra és most kezd olyan megjegyzéseket tenni, hogy olyan köpcös a testvérem, mint én, hogy nem is látszik, hogy fogytam, hogy nincs az adott boltban rám való (L-es) leggings.


Ez miért lehet? Eddig sosem csinált ilyet. Szerintem nincs olyan, hogy 17 kg fogyás nem látszik. 2 ruha méretet fogytam le.


Anyósom 170 cm körül van és 120-130 kg. Lehet az bántja, hogy nekem sikerült fogyni?



tegnapelőtt 17:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rosszul érinti a sikered, akkor képzeld el milyen jóindulatú veled, csupaszív. Csak akkor örül, ha neked szarul megy, vagy megmerevedtél.
tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy kamu, 12 es?
tegnapelőtt 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%
163 centire a terhessége előtt 100kiló volt, majd a 3.trimeszerében fogyott le 97 kilóra. Ilyen nincs!!!! A 163/70+ kilóra meg nőként!!! eleve bűncselekmény leggingset felvenni. A franc se kíváncsi a dagadt sonkáira.
tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha segítségre van szükséged asszertív vagy keményebb határhúzásban, írj!
tegnapelőtt 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom,162 cm-el és 75 kg-al simán felveszem a legingset,miniszoknyát.Még egy férfi sem panaszkodott.A nők inkább.
tegnapelőtt 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elegem van, hogy minden kérdés alá bebiggyesztve, hogy kamu!

Már hánynom kell ettől a folyamatos provokációtól!

Sajnos az én kérdéseim alá is ez került es szinte mind széttrolkodva! Nem tudom aki mindenkibe tolvajt lát, az magából indul ki!

tegnapelőtt 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne a terhesség alatt is fogyni, főleg ha rosszul is van az anya, 14 es! Csak az iszonyú butaságod reklámozod. De folyton ráérsz apám!
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%

Drágám,irigy rád a koca!

Ennyi.

Te pedig nagyon ügyes vagy! Gratula!

tegnapelőtt 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyós irigy dög.Pont. Neked meg gratula!
tegnapelőtt 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Metionin ***** válasza:
100%

Lehet az bántja, hogy nekem sikerült fogyni?


Pontosan az bántja.

tegnapelőtt 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!