Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom bántó megjegyzéseket...

Anyósom bántó megjegyzéseket tesz a súlyomra 17 kg fogyás után? Miért lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor összeházasodtam a férjemmel akkor voltam a harmadik trimeszterben, 97 kg voltam. Terhesség előtt 100 kg. Nem vagyok magas, csak 163 cm.


Lefogytam az elmúlt évben 90,8 kg-ról 73 kg-ra és most kezd olyan megjegyzéseket tenni, hogy olyan köpcös a testvérem, mint én, hogy nem is látszik, hogy fogytam, hogy nincs az adott boltban rám való (L-es) leggings.


Ez miért lehet? Eddig sosem csinált ilyet. Szerintem nincs olyan, hogy 17 kg fogyás nem látszik. 2 ruha méretet fogytam le.


Anyósom 170 cm körül van és 120-130 kg. Lehet az bántja, hogy nekem sikerült fogyni?



tegnapelőtt 17:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Mondd neki, hogy bagoly mondja verébnek.. ha ő még kövérebb, mit pofázik?
tegnapelőtt 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

75 kg vagyok,M-es a méretem.5 kg legalább le kellene adnom,de mivel tornázok van alakom.

Anyósod csak írigy,mert ő megmaradt vágósúlyban.Addig fog szekálni,amíg vissza nem szólsz neki.

tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan leállíthatod, mert ha nem lépsz most, megkeserítheti az életedet, a házasságodat. Az elején kell meghúznod a határokat.

Ezt úgy tanácsolom, hogy én is anyós vagyok, aki egy gonosz anyóssal lett megáldva, és sajnos én túl későn léptem. Te rendezd ezt le minél hamarabb.

tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az a bajom, hogy mindig nagyon vékony voltam, és amikor nagy nehezen felszedtem 14 kg-ot (ez nálam óriási dolog), volt aki megjegyezte, nem látszik. Javasoltam neki, hogy menjen el a szemészetre.


Hogy miért teszi ezt az anyósod, igazából nem tudhatom.

Szerintem vagy megpróbálod négyszemközt normálisan megbeszélni vele, hogy ez neked rosszul esik, vagy visszaszólsz - csak lehet, hogy aztán ő lesz megsértve, ellened hangolja a férjedet stb. Te ismered őt, te tudod, hogy mit vállalsz be. De tűrni nem kell, SZERINTEM.

tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Szimplán irigység, légy te az okosabb.


Esetleg legyen közös program az edzés pl.: zumba

tegnapelőtt 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 cinderella_ válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, haladj tovább.
tegnapelőtt 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Megérkezett a lepontozó fantom :D Egyik válasszal sem elégedett. :(
tegnapelőtt 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Én 62 kg vagyok és L méretet hordok,hol rontottam el a fogyást?😂 9 hónappal ezelőtt 88 voltam
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Nagyon jól tudja, hogy neki is fogynia kellene. De ha bemagyarázza magának, hogy a közel húsz leadott kilód " nem is látszik", akkor, ugye fölösleges erőlködnie.

Ez nem rólad szól. Magát vigasztalja ilyen bugyuta, óvodás módon.

tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szívesen mondok ilyet, mert fájdalmas ilyet írni, de úgy tűnik irigy rád és rosszindulatú veled! Sajnálom!

Rengeteget fogytál, nincs hogy ne lássa, és most áll neki köpcösözni? Ez rosszindulat ! Részvétem!

Innen látszik es tudja meg az ember, hogy kik veszik körül …

tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!