Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire zavarna teged ha...

Mennyire zavarna teged ha anyosod kerned meg arra hogy amig te a boltba elmesz addig a gyerekkel legyen a jatszoteren es o a te megkerdezesed nelkul hozna megaval a sajat anyjat is?!

Figyelt kérdés

Nem mondanam hogy jo a kapcsolatom veluk. Sokaig a tarsasagukat sem kerestem,csak most kezdtem el ahogy a fiam 3 eves lett es eleg eleven,gyorsabban megjarom egymagam a boltokat.


Amikor elsonek kertem meg eljott egyedul,mire visszaertem a boltol az anyja is ott viritott..

Kovetkezo alkalomkor mar ugy jott hogy hozta magaval...


Ti a helyembe hogy reagalnatok?

Zavarna titeket egyaltalan?

Szova tennetek?

Vagy egyszeruen csak tobbet nem biznatok rajuk a gyereket es ennyivel lezarnatok?


jún. 22. 14:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát én se értem, mi a baj ezzel. Esetleg azt gondolod, hogy nem figyel/nem foglalkozik eléggé a gyerekkel, mert az anyjával beszélget? Vagy mi lehet ezzel a gond, nem értem...
jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Én saját öreganyám utálom...okkal. Mégis néha pár órára mehet hozzá lányom. 9 éves és kezd már ő is rájönni dolgokra.
jún. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám anyósod helyében, hogy oké, akkor innentől kezdve viszed magaddal a gyereket.


Tudod, nem kötelező ingyen bébiszitterként tekinteni rá, te mégis ezt teszed, aztán meg puffogsz, amiért az anyját is magával viszi.

jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Semennyire.
jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Tehat eddig le se toljtad anyosodat, de most , hogy egy neveletlen kis görcsöt neveltel akitol vasarolni se lehet igy mar jó , hogy odadobhatod neki a gyereket. De azert nehogymar a dedi is jojjon na azt mar nem hat hogy is kepzeli ....


Te beteg vagy.

jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
40%
Beteg hát!
jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem normális nő, az is biztos.
jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!