Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire zavarna teged ha...

Mennyire zavarna teged ha anyosod kerned meg arra hogy amig te a boltba elmesz addig a gyerekkel legyen a jatszoteren es o a te megkerdezesed nelkul hozna megaval a sajat anyjat is?!

Figyelt kérdés

Nem mondanam hogy jo a kapcsolatom veluk. Sokaig a tarsasagukat sem kerestem,csak most kezdtem el ahogy a fiam 3 eves lett es eleg eleven,gyorsabban megjarom egymagam a boltokat.


Amikor elsonek kertem meg eljott egyedul,mire visszaertem a boltol az anyja is ott viritott..

Kovetkezo alkalomkor mar ugy jott hogy hozta magaval...


Ti a helyembe hogy reagalnatok?

Zavarna titeket egyaltalan?

Szova tennetek?

Vagy egyszeruen csak tobbet nem biznatok rajuk a gyereket es ennyivel lezarnatok?


jún. 22. 14:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%
Ha az enyémből indulok mi, akkor nem örülnék neki. Olyan szinten bele tudnak merülni a beszélgetésbe (ami amúgy nem baj), hogy ilyenkor a fél világ összedőlhet ők nem veszik észre. Nálunk mondjuk fel se merült, hogy rábízzam nélkülünk, de volt, hogy kijött velünk a játszóra, majd mikor mentünk haza, egy vadidegen gyereket akart hazahozni, mert ő végig azt hitte, hogy ő a mi fiunk... Nem tudtam, sírjak vagy nevessek. Mikor megkérdeztem, hogy szerinte ugyan minek etettem, itatattam, vígasztaltam volna egy idegen gyereket, az volt a válasz, hogy annyira belemerült a beszélgetésbe egy anyukával, hogy fel se tűnt, hogy mi mit csinálunk. Na ez azért intő jel volt, hogy ne nagyon akarjam őket kettesben sehova elengedni!
jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Azt hogy önző és korlátolt nő vagy. Eddig nem kerested a társaságukat csak most mikor már le kéne passzolni a gyereket hogy neked könnyebb legyen..Remélem anyósod olvassa a kérdést magára ismer és többé nem viszi el az unokát
jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a problémádat, KÉT felnött jobban tud figyelni egy gyerekre, mint EGY - csak biztonságosabb volt a fiadnak a dolog, kevesebb baj történhetett vele.
jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Nekem (így első olvasatra) nem lenne kifogásom.
jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Mit kéne ezen szóvá tenni? Nem igazán értem a problémádat.
jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
Akik lepontozták pl. 15-16-ot, azok elárulnák, mi a kifogásuk az ellen, ha a kérdező anyósa az anyukáját is hozza?
jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon csodálkoznék, mert az édesanyja már gyerekkorában meghalt.
jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
tehát a segítsége kell, de amúgy ássa el magát? Megáll az ész, mekkora tuskó vagy. A gyereknek meg öröm a dédi.
jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Már az elég beteg, hogy úgy írod le, hogy anyósod hozta az anyját is. Ő gyereknek a dédije..

Veled baj van fent a toronyban, nemis kevés.

jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%
Férjed tudja milyen alja vagy aki csak kihasználja az anyját ha csicska kell neki?
jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!