Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire zavarna teged ha...

Mennyire zavarna teged ha anyosod kerned meg arra hogy amig te a boltba elmesz addig a gyerekkel legyen a jatszoteren es o a te megkerdezesed nelkul hozna megaval a sajat anyjat is?!

Figyelt kérdés

Nem mondanam hogy jo a kapcsolatom veluk. Sokaig a tarsasagukat sem kerestem,csak most kezdtem el ahogy a fiam 3 eves lett es eleg eleven,gyorsabban megjarom egymagam a boltokat.


Amikor elsonek kertem meg eljott egyedul,mire visszaertem a boltol az anyja is ott viritott..

Kovetkezo alkalomkor mar ugy jott hogy hozta magaval...


Ti a helyembe hogy reagalnatok?

Zavarna titeket egyaltalan?

Szova tennetek?

Vagy egyszeruen csak tobbet nem biznatok rajuk a gyereket es ennyivel lezarnatok?


jún. 22. 14:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
10, ó, már készül a mese, a dédi koszos, a dédi büdös, a dédi hangos, a dédi maga a patás ördög...
jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
21es igen és a nagyival együtt gyerekeket esznek vasárnapi ebédre emellett egész gyerekkorában szexuálisan bántalmazta a fiát és a kérdezőről is hazugságokat terjesztett:-D
jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezzel a problémád. Ennél nagyobb gondod sose legyen...
jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna
jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Orulhetunk mostanaban, ha az emberek megerik a dedunoka szuleteset. Ferjem nagymamaja 3 honapja hunyt el, kozel 93 evesen, 4 dedunokajat ismerte, sajnos a kislanyomat nem varta meg (akkor voltam 4 honapos terhes).

Amikor anyukam nagymamaja halt meg, az 5 dedunokajabol 4 mar nagyobb volt. Egy fiatal felnott, ketto kamasz, egy kistini, egy ovodas.

jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva hogy velünk lakik a dédi és folyamatosan vigyáz a lányomra és imádják egymást nekem semmi problémám nem lenne ezzel a helyzettel.
jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

Tehát te magad sem bírsz egymagad a gyerekeddel, de felháborít, ha a nálad idősebb anyós segítséget kér a gyereked pesztrálásához...


Mily meglepő,hogy csak most kezdted a társaságukat keresni, hogy segítségre szorulsz 🙄


Amúgy meg örülj, hogy a gyermekednek nem csak nagyszülője hanem dédszülője is van.

jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%
Na mi van kérdező hova tűntél? Fáj hogy nem szidjuk veled együtt az anyóst? Gondolom a te anyád se hozhatja a nagymamádat mert az is zavar ugye?
jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
85%

29

Visszanyalt a fagyi

jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
87%
Szóval eddig leszartad anyóst, de mivel nem tudtad a kölyködet megnevelni, hogy ne uvítson ha boltba kell menni, ingyen bébiszitternek jó? Remélem kamu, mert ha ez igaz, ugyan pacifista vagyok, de félrenéznék, amikor valaki jól pofánvág.
jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!