Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire zavarna teged ha...

Mennyire zavarna teged ha anyosod kerned meg arra hogy amig te a boltba elmesz addig a gyerekkel legyen a jatszoteren es o a te megkerdezesed nelkul hozna megaval a sajat anyjat is?!

Figyelt kérdés

Nem mondanam hogy jo a kapcsolatom veluk. Sokaig a tarsasagukat sem kerestem,csak most kezdtem el ahogy a fiam 3 eves lett es eleg eleven,gyorsabban megjarom egymagam a boltokat.


Amikor elsonek kertem meg eljott egyedul,mire visszaertem a boltol az anyja is ott viritott..

Kovetkezo alkalomkor mar ugy jott hogy hozta magaval...


Ti a helyembe hogy reagalnatok?

Zavarna titeket egyaltalan?

Szova tennetek?

Vagy egyszeruen csak tobbet nem biznatok rajuk a gyereket es ennyivel lezarnatok?


jún. 22. 14:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
De miért baj, ha a nagyi mellett ott a dédi is? Nem lepasszolta a gyereket harmadiknak.
jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
A dédi ette meg Jancsit és Juliskát? Vagy mi történt?
jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
De jó, a gyereknek van a dédnagyanyjával is kapcsolata. Köszi Marika, hogy elhoztad Kati nénit is
jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Engem egyáltalán nem zavarna ha a gyerekem jól érzi magát velük.
jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

De durva. Dédi a játszótéren. Bejelentetlenül. Nem bírnék magammal a haragtól.

Lehet, hogy nem szereted őket, de ha anyós jó szittelni, akkor talán a nagyanyós is megteszi.

jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Az enyémek szerették Dédit, örültek, ha látták. Nálad nem tudom mi a helyzet. Az én esetemben nem lenne ellenvetésem.
jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%
Milyen ember lehetsz te, ha ebből kérdést faragtál ide? 😆
jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Vinni kell a gyereket is magaddal ha nem tetszik, vagy fizetsz szittert, annak megmondhatod mit csinálhat.
jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%

Arról már nem is beszélve, hogy mifelénk nem csak azért van anyósnál a gyerek, hogy vigyázzon rá, hanem azért is, hogy legyen köztük szeretetteljes kapcsolat.

Nálunk a Dédi már felügyelet nélkül nem is tudott vigyázni a gyerekekre, de imádják egymást, amíg a Mama főzött, a Dédi egy székben ülve dobálta a kislabdát a kertben, a gyerekek meg röhögtek, hogy olyanok, mintha kutyák lennének. :D

jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%
El nem tudom képzelni, hogy ezen mit tudnék szóvá tenni. Maximum olyan esetben, ha a dédi már korábban bántalmazta a gyermeket, és ezt a nagyi elnézi neki, de gondolom ez nálatok nem áll fenn, különben írtad volna a kérdésben
jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!