Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomat hogyan szereljem le?

Anyósomat hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés
Feleségemet mindennap hívja , hogy miujsag ami engem idegesít mert mi köze van hozzá hogy minden napunkrol tudjon ? Gyerek mit eszik mi volt ma stb stb a kérdés mindig mindig ugyan az ami őrületbe kerget . Jeleztem már a feleségemnek hogy ez sok már és zavar . Tartsa meg az egy lépés távolságot mert ez nem egészséges de persze mindig védi. Mit lehetne csinálnom hogy le szereljem anyost ?

máj. 15. 21:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
IGAZÁBÓL miért zavar ez téged?
máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csupán csak azert mert a tudta nélkül kb fingani sem lehet . Meg mi köze van mindenhez amit történik nálunk ?
máj. 15. 21:25
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Probalj meg helyesebben irni, a fingani helyett mas hasonlatot talani es egyaltalan mi kozod hozza, hogy az anyjaval telefonal a feseged. Vagy azt szeretned, hogy a feleseged ne beszeljen a szuleivel, csak a te fingasodat hallgassa veled kettesben?
máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván a feleséged nem fog vele intim titkokat megosztani, ne parázz már! Szerintem ezek ártalmatlan fecsegések. Az anyák már csak ilyenek, arról is tudni akarnak, ha az unoka kakilt.
máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%

Nem neked kellene leszerelni, hanem a feleségednek.


Amúgy ez mióta van így? Eddig nem zavart, vagy ez valami új dolog?

máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Mond meg az anyosodnak, hogy ne telefonaljon, mert te monst a fingasodat akarod bemutatni a felesegednek es zavar, ha az asszony nem csak erre koncentral.
máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos volt szerencsém ilyen szociopata pasihoz mint te, azt mondta miert beszelek anyámmal, hiszen ott van nekem ő. Vegul titokban beszeltem anyámmal a kertből.

Az, hogy szoros a kapcsolatuk, normalis embert nem zavar, engem nem erdekel, hogy a pasim mennyit beszelne az anyjával, sőt örülnék, h jó a kapcsolat es normális összetartó család, jó minta.

Régebben a generációk együtt laktak es sokkal jobb volt (ahol béke volt) mint ez a nagy elzárkózás. A városiasodás es a tömbházak tömeges izolációt hoztak magukkal es ezért olyan sok az elmebajos

máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt egy feleség írta volna ki, mindenki mondaná, hogy dobja ki az anyuci pici fiát :D
máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Én megértelek.

Nekem se tetszene a minden napos hívás. De hidd el, ha szólsz hogy ez zavar, akkor is hívni fogja max nem előtted.


Feleségedet kérd meg, hogy privát dolgaitokról ne számoljon be, a többi meg had menjen - Mit evett a gyerek stb.


Ha lehet ne előtted telefonáljon mindig mond el, hogy zavar és tartson tiszteletben ezzel, mikor megteheti.

máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

En nő vagyok , az en anyosom detto mindennap hivott, vagy engem vagy a ferjemet. Igazabol rohadtul idegesített, de aztan rajottem , hogy gec@ire nem a mi napunk erdekli hanem az unokaja napja.

Szoval elmondtuk mi van a gyerekkel aztan hello. Miota a gyerek beszed kepes neki adjuk telot. Mar 1 eve van sajat teloja. Igazabol csak azert , hogy kozvetlen őt hivhassa anyos ne engem. 🤣

Bejott. Azota nem engem nyaggat. 😀😀

máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!