Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kedveltessem meg...

Hogyan kedveltessem meg magam? Lehetséges e egyáltalàn? Félek, hogy rámegy a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Anyós nem kedvel, én sem õt, viszont párom miatt próbálkozom. A gond az, hogy amikor találkozunk szerepet kell játszanom, tönkretenné a kapcsolatomat, ha megismerné milyen vagyok igazából (felszabadult, értem a viccet meg gyakran viccelõdõm, spontàn vagyok)

Percre pontosan megszabja, mikor kell nála lenni, ha 1-2 percet késünk már beszólogat, hogy ez illetlenség. Szerinte egészségtelenül étkezem (mert néhanapjàn fast-foodot is eszem meg sütni/fõzni recept alapján szoktam, nem felezem meg a cukor/só mennyiséget mint õ)

Párom testvérének a barátnõje egy igazi barbibaba (tehetõs család, a legmodernebb, legdrágább ruhák, tökéletes smink) és nagyon nyal anyosnak. Én például nem tudok hozzászokni ahhoz, hogy anyósnál vagyunk, õ ül az asztalnál és elvárja, hogy mi szedjük le az asztalt, meg mosogassunk el/mosogatógépbe bepakoljunk. (Vendég az maximum segít, de nem végzi a házimunkát helyetted)

Többször megjegyezte, hogy öltözhetnék elegánsabban, nem pullóverben meg farmerben kellene hozzá ebédelni menjek (kisestélyit kellene felvennem?). Multkor meg nálunk volt és meglátta a csokoládét az asztalon, rámkezdett, hogy azt ki kell dobni, nem egészséges és mikkel etetem a fiát.

Rengeteget veszekszünk emiatt a párommal, mindig gyomoridegem van, ha az anyóssal kell találkozni. Félek hogy rámegy a kapcsolatom. Mit tegyek?



2022. dec. 21. 22:48
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Elõre tartok a karácsonytól, nagyon szeret a figyelem középpontjában lenni, szüleimhez is meg szerette volna hívatni magát, de közöltem a párommal, hogy nem bírok ki minden ünnepnapot az anyjával. Szerintem ez túlzàs. A párom testvérének a barátnõje felajànlotta neki, hogy 24-én nála ebédelnek, hogy ne legyen egyedül (elvált), 25-én lesz nála a családi ebéd, 26-án nagyszülõk, persze ott is ott lesz…

Mindig vártam az ünnepeket, de ez a nõ mindent tönkre tesz

2022. dec. 22. 22:02
 32/38 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, de magadra vess, hogy ilyen tutyimutyi anyámasszonykatonáját választottál. :/ Már rég helyre kellett volna tennie a párodnak, ehelyett ő végignézi, ahogy gyomoridegben tönkremész.
2022. dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kell menni, ilyen egyszerű

2. szeresd magad annyira, hogy nem keresed romboló emberek társaságát

3. pároddal meddig szándékozol együtt maradni?

2022. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de túl rövid az élet ahhoz, hogy alakoskodásra, személyiségzavaros embereknek a megfelelésére stb. pazarold az idődet.


Legyél azokkal, akikkel lenni szeretsz, akikkel meg nem szeretsz lenni, velük ne legyél. Persze ettől a férjed még elmehet, ha akar, és lerendezi a helyzetet, ahogy akarja, és az anyós is azt gondol, amit akar. Innentől kezdve szűnik meg a hatalma feletted.


Ajánlom Bihari Viktória videóit, pl. ezt:

[link]

2022. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van elsősorban baja, hanem egészséges étrend-mániás lehet. Ők ilyen intoleránsak az édességekre. Az összes ellenszenve ebből eredhet az irányodba.
2023. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pitiánerséget istenem, ilyen baromságokért beszólogatnia...

Oké... Lehet így is csinálni... Enném előtte 2 pofára a csokit, cukrot, hamburgert. Rendelném a pizzát amikor jönne, hogy anyuka remélem szereti a kolbászos zsírban tocsogó magyarosat!

Szépen szurkálódnék vissza neki ahogy ő. Ha úgyse kedvel, mindegy nem? Rátennék egy lapáttal.

2023. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van abban valami, hogy egy típusnak minél inkább akarsz megfelelni, annál kevésbé vesz emberszámba.


Ismerek egy férfit, aki az első (nagyon komolyabb) barátnőjét vitte haza, és tényleg közel jártak az esküvőhöz, nagyon rendes volt az ismerősöm anyjához, meg minden, de ő elüldözte a bunkóságával. Később vitt egy új nőt az ismerősöm, neki viszont nagy volt a szája, nem hagyta magát, helyre tette az "anyóst" még a saját lakásában is, amikor vendégségben volt az anyósnál, ő maradt, és egész jól lettek.

2023. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A férjed sajnos nem All ki melletted. O is megfelelési kenyszerben szenved. Vagy fél az anyjatol. Ez sajnos csak fokozodni fog. Egyertelmuen konfrontalodni kell, vagy TE leszel neki az első es nem fog felni megmondani až anyjanak hogy igen szoktunk csoki není,vagy az anyja a gyereknevelesbe is allandoan bele fog szolni. Így is ugy IS rossz leszel.ugyhogy nem eri meg miatta dizajnér ruhakra kolteni stb. Semmi koze hozza mit eszel. A férjed nem az a tokos csavo fajta,anyuka amit mond a ugy lesz. Párterapia hasznos lenne,akar 2 alkalom is, a pszihologus ugy melled allna Mint a sicc 😂 aztán a férjed meg gondolkodna hogyan faragjon magabol ferjet,leendo apat
júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!