Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kedveltessem meg magam a...

Hogy kedveltessem meg magam a apukájával?

Figyelt kérdés
A barátommal egy jó ideje együtt vagyunk és el akar vinni apukája cukrászdájába,hogy megismerjem. Hogyan kellene megkedveltetnem magam vele? Tudni kell hogy az apuka kőrocker,én pedig egyáltalá nem,ilyen kis színházbajárós kis pincsi vagyok,igy félek hogy nem nagyon fogok tudni beszélgetni vele.

2015. máj. 17. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél olyan, amilyen vagy. A fia is megszeretett valamiért...


Nem egy műprofilt akar megkedvelni apuka, hanem a valódi énedet.

2015. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképpen ne add ki magadat rokkernek, mert azzal biztosan nem keltenél jó benyomást. Legyél önmagad.
2015. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom,csak az a hatalmas probléma hogy félek a felnőttektől. Halkan kezdek beszélni nagyon magas fejhangon és bocsánatot kérek mindenért.
2015. máj. 17. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Magadat sem fogadod el, akkor hogy várod el ezt másoktól?
2015. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, légy olyan, amilyen vagy.

A legkevésbé sem azon fog múlni, hogy a papa rocker, te meg nem. 1000 más téma is van a világon.

2015. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17
2015. máj. 17. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor te is lassan felnőtt leszel :)


Mondd meg a barátodnak, hogy izgulsz, és segítsen :)

2015. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Süss egy országtortát.

Ahogy írják, add önmagadat. Kár alakoskodni, legyél udvarias és nyílt, annyi éppen elég.

2015. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy izgulsz, de ne parázd túl a dolgot! A legjobb, ha megpróbálsz természetesen viselkedni, és nem az lebeg a szemed előtt, hogy meg kéne kedveltetned magadat.


Esetleg gondolj arra, hogy lehet, hogy az apukája épp azon töri a fejét, hogy "Hogyan kedveltessem meg magam a fiam barátnőjével? Ő színházrajongó ifjú hölgy, én meg egy kőrocker, így félek, hogy nem nagyon fogok tudni miről beszélgetni vele? :-))

2015. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!