Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan kedveltes...

Miért van ez? Hogyan kedveltessem meg vele magam?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a barátomnak az anyja nem bír engem.

Pedig nagyon igyekszem megkedveltetni magamat vele. Azt se engedi meg, hogy barátomnál legyünk ezért mindig nálunk vagyunk, és anyumat már kezdi ez idegesíteni. Hogy oldjuk meg, hogy megkedveljen a barátomnak az anyja?Nem tettem semmi olyat ami miatt nem kedvelne az anyja, a barátommal pedig nagyon szeretjük egymást de ez nehezíti a kapcsolatinkat


2011. márc. 13. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
igen én lány vagyok a barátom meg fiú
2011. márc. 13. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is meg kell tudnod miért nem kedvel Téged, mi a baja veled! Próbája meg kideríteni a barátod (ha eddig még nem tudja)! Lehet, hogy csak félreismert.. De mindenképpen ki kell deríteni mi nem tetszik neki.
2011. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*próbálja
2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak anyukák, akiknek senki sem elég jó. Talán, ha látja, hogy mennire kitartóak vagytok együtt, akkor elfogad. Amit tehetsz: Mindig (tehát : mindig) kedves vagy hozzá. Ezt úgy tudod elérni, hogy godnolatilag elfogadod, szereted őt, mint anyósodat. Ha ez van az agyadban, akkor könnyű és természetes lesz a kedvesség. Azonkívül ez fog sugározni rólad, és az egyszerű, könnyed szeretet-viselkedéssel előbb utóbb meghódítod.
2011. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát inkább előitéletes azt gondolja,hogy egy k...va vagyok. Pedig még a korházba is felmentem a barátommal amikor ő ott volt.De inkább barátom azt mondja hogy külsőre ítél meg nem ismerkedig
2011. márc. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!