Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam egy emberrel? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mégis mit tegyek, hogy jobban kedveljen? Mit csináljak? Néha úgy érzem én nem tudnék jó barátja lenni, mert nem tudok segíteni neki dolgokban. Nem vagyok se ügyes, se mindig talpra eset. (csak egy dologban érzem magam otthon.) Vannak olyan emberek a társaságában, akik, úgy érzem, jobb barátai lehetnének mint én valaha is leszek. Nem érzem magam elég "méltónak" hozzá... Pedig szeretnék segíteni neki, de úgy veszem észre egy másik személy segítségét szívesebben veszi. Vagy nem is tudom... Nehéz ezt a sok, kavargó gondolatot megfogalmazni...
2010. dec. 6. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mintha küzdenék azzal a személlyel, aki szintén kedveli azt az embert, mint én... Néha azon kapom magam, hogy féltékenységet érzek... Pedig csak barátkozni akarok, a francba is... Tiszta hülye vagyok, hogy azt érzem elakarják venni tőlem. Hát én sem vagyok normális...
2010. dec. 6. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, biztosan jólesik majd neki, hogy megbecsülöd. Egyébként is, mit veszíthetsz?
2010. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őszinteség a lényeg. Mindig az a lényeg. A baj, hogy (a magam példája alapján) sokszor az ember se tudja, mit érez igazán, nem tud őszinte lenni, és ez rontja a saját hangulatát és a szociális kapcsolatait.
2010. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!