Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedveltessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveltessem meg magam a barátnőm családjával?

Figyelt kérdés

A barátnőm családja nem nagyon kedvel engem. Én nem tudom, hogy ennek mi az oka, én mindig is udvarias, kedves, rendes voltam mindenkivel és ez ezután is így lesz.

Nem értem miért nem akarnak elfogadni. A szülei mondjuk még úgy, ahogy elfogadnak minket, de a két bátyja, na azok aztán nem. Ahol és amikor cask lehet beszólak nekem, belémkötnek.

Én tűröm, hidegen hagy, de csak a barátnőm miatt, nem akarok viszályt szítani a családjában. Mit gondoltok, miért utálhatnak ennyire? :S Hogyan próbáljak meg változtatni ezen, mert hosszú távon ez nem egészséges.


2010. szept. 3. 22:40
 1/6 emberke ***** válasza:
azért utálnak ennyire mert elviszed tőlük az ő egy szem hugukat beszéld meg velük hogy mi a szitu ha ezután sem akarnak lenyugodni akkor ezután már talán csak az segíthet ha....ööö passz ezután nemtom már mi segíthet
2010. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elveszem tőlük az egy szem hugukat? 17 éves, nem kislány már, hogy ennyire féltsék. Arról meg aztán szó nincsen, hogy elveszem tőlük.
2010. szept. 3. 22:54
 3/6 anonim válasza:
Talán nem igazán vagy szimpatikus nekik. De gondolom nem ismernek, ha tényleg nem csak mondod hogy te vagy a jó fej akkor ne is foglalkozz velük. A Lány veled szeretne továbbra is lenni nem ez a fontos ? Idővel meg kitudja lehet még tán ők is majdcsak megkedvelnek.
2010. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég fura. Talán kérdezd meg barátnőd, vagy az édesanyját erről. Az is lehetséges hogy alapból ilyen bunkók. Nem lehet hogy megbántottad a barátnőd valamikor amiről felnagyítva kitálalt?
2010. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg soha és nem is fogom! Egyszerűen nem tudnám. Már a kezdetek óta ez a helyzet. :S
2010. szept. 3. 23:17
 6/6 AfroAmerikai ***** válasza:
Sok mindentől függ, de alapjáraton szerintem minden báty félti a kis húgát. Nekem ugyan nincs húgom, de ha lenne, szerintem én is félteném. Persze mindenki más, az előző barátnőm bátyja se szeretett engem, mondjuk az is benne volt, hogy nem egyezett a politikai nézetünk. De ő nem szólt be, békén hagyott, csak nem kedvelt. Egyet értek az előttem szólókkal, próbáld meg barátnőddel megbeszélni, kérd meg, hogy dumáljon velük =) Sok sikert. Béke testvér!
2010. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!