Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan 'lazuljak el' mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'lazuljak el' mikor a barátom apukájával és a családjával vagyunk?

Figyelt kérdés

Eleve visszahúzódó és félénk lány vagyok és nehezen ismerkedem és nehezen tudom elengedni magam egy olyan társaságban akiket alig ismerek:/ és olyan rossz hogy ott van a barátom meg apuja meg élettársa neki a fia meg a barátnője és ők beszélgetnek én meg ott hallgatok mert nem tudok mit mondani://

ez most nem annyira fontos csak mellékes:

ráadásul mikor először (legutóbb) találkoztam velük elmentünk vidékre ahol hát nem olyan városiak a körülmények a házban és a ház körül és hát kicsit fura volt nekem és az elején nem annyira éreztem jól magam mert nem voltam hozzászokva.. de aztán megszoktam és tényleg jól éreztem magamat.de mikor mentünk már haza kocsival akkor a barátom (nem tudom hogy viccből e) megkérdezte h na mi az örülsz hogy van aszfalt már?

és hát mondtam hogy igen mert hát erre most mit válaszoljak..ezt az igen-t nem úgy értettem hogy haha dejó végre elmegyünk onnan mert csak egy szimpla igen volt és én tényleg jól éreztem magam már és hálás vagyok a szüleinek hogy vendégül láttak de mikor mondtam ezt az igen-t azt félreértették..és most ezek után még félénkebb leszek előttük mert hogy nézek ezek után a szemükbe hogy azt hiszik hogy nem is vagyok hálás hogy törődtek velem és stb?://

köszi a válaszokat és bocsi hogy hosszú:)


2011. jún. 12. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kerüld őket, az a legveszélyesebb.Minél hamarabb menny megint haza a pasiddal,dumálj a szüleivel.Ne az aszfaltról, az lényegtelen, csak hagyd hogy megismerjenek,aztán gyorsan lesz jobb téma minthogy levan-e aszfaltozva odakint vagy nem... Meg ha legközelebb mész mindenképpen vigyél valami ajándékot a háziaknak, csak hogy tudják hogy gondoltál rájuk.Most ott lóg a levegőben ez a feszkó,semmi gáz,le kell törni.Nem fog fájni, megígérem! :D
2011. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. jún. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!