Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedveltessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveltessem meg magam a szüleivel?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves barátnőm (én 18 vagyok), "hivatalosan" csak a mai naptól járunk (távkapcsolatban), de előtte is már nagyon kedveltük egymást. December 20-án megyek hozzájuk, ott alszom, de valószínű, hogy külön ágyban. Szeretném, ha kedvelnének a szülei, de önmagamért. Valaki azt tanácsolta, hogy vigyek egy szál rózsát a barátnőmnek, egy szál másik virágot az anyukájának, az apukájának pedig egy jófajta sört vagy jófajta alkoholmentes sört (ha nem iszik alkoholt). De én ezt olyan furcsának tartom. Nem szeretnék hízelegni. Én nem ilyen vagyok. Ti mit gondoltok erről?

(Csak azért most írok, mert most értem haza hétvégi késői munkából.)


2009. dec. 13. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vigyél semmit. Ez gáz. Rögtön azthinnék, hogy hízelegsz. Simán beszélgess velük. Majd látod, hogy milyenek. Ha eleve ellenségesen viszonyulnak hozzád, akkor nem tudsz mit csinálni. Ha meg jófejek, akkor megértőek lesznek. Normálisabb családban nem harapják le a fejedet.
2009. dec. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak add magad

ha nem szeretnel ajandekot vinni nekik, nem gond, nem fognak megsertodni

ha viszont viszel, akkor csokrot es bort, a sort es az egyszal viragot felejsd el

a baratnodnek viszont mindenkepp jar a rozsa :)

24/L

2009. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogy vigyél a barátnődnek rózsát jesszus. Az ugyanakkora hízelgés, mintha a szüleinek vinnél. Gerinctelen dolog. Majd vigyél neki rózsát, ha már jártok egy fél éve. 23/F
2009. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha már nagyon akarsz vinni vmit, akkor vihetnél vmi sütit vagy kis rágcsálnivalót, kekszet iylesmit...sztem ez tökéletes hiszen akár együtt is eltudjátok fogyasztani
2009. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Én se akartam vinni, mert furcsa dolognak tartottam. Csak valaki adott ilyen ötletet, ezért kérdeztem meg, hogy mit gondoltok róla.
2009. dec. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!