Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a pasim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a pasim és azt mondta h majd még beszélünk és h lehet h még később lesz belőlünk vmi mert nem ér rám soha mert melózik meg a szüleivel vitázik most mi van akkor szeret vagy csak melléduma?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a leggonoszabb, szakít, de nem enged el. Nincs elkötelezettsége, de ott vagy biztonsági tartaléknak.

Ne hagyd.


Ha szakítottatok, akkor próbálj teljesen továbblépni, és ezt értesd is meg vele. Egyértelműen.

2011. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsa, ha félreérthető, nem a részéről gonosz, nem feltétlenül szándékos melléduma, csak a teremtett helyzet gáz így.
2011. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de én nem akarok tovább lépni én szeretem
2011. júl. 10. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyen már benned méltóság! Ne hagyd, hogy dróton rángasson, ne rohangálj utána...nem érdemel meg téged.

Később talán rájön majd, hogy mit veszített, na akkor át lehet gondolni a dolgot újra.


17/L

2011. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ebben van igazság de akkor sem fer h nem hagyta elmondani az én véleményemet mert telón nem lehet
2011. júl. 10. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:

"nem hagyta elmondani az én véleményemet mert telón nem lehet"

????

Nem személyesen, hanem telón szakított? ez nagyon gáz

2011. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen és ez így nem fer mert nem a képembe mondta és most össze vagyok zavarodva h akk mit miért meg hogyan...és azt se látta mennyire készen vagyok
2011. júl. 10. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, így már egyértelműbb, hogy melléduma, aki szeret, nem viselkedik így. Akkor jobb, ha hagyod ezt a pasit, lépj tovább.

Ennyire semmibe vesz, akkor teljesen felesleges arra számítanod, hogy majd egyszercsak lesz valami.

2011. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ha az ujjaim köré csavarom és jól átvágom ugy teszek majd mint aki akar tőle vmit közbe nem is...ennyi még jár neki ugye
2011. júl. 17. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:

22:34 ha ilyen vagy, akkor vagy csak hülyíted magad ezekkel (hogy úgyis nálad a gyeplő, pedig nem is), vagy meg is érdemled az ilyen helyzeteket...

Ne alacsonyodj már le az ő szintjére. Ne legyél már ilyen tapló.

2011. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!