Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kedveltessem meg...

Hogyan kedveltessem meg magam? Lehetséges e egyáltalàn? Félek, hogy rámegy a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Anyós nem kedvel, én sem õt, viszont párom miatt próbálkozom. A gond az, hogy amikor találkozunk szerepet kell játszanom, tönkretenné a kapcsolatomat, ha megismerné milyen vagyok igazából (felszabadult, értem a viccet meg gyakran viccelõdõm, spontàn vagyok)

Percre pontosan megszabja, mikor kell nála lenni, ha 1-2 percet késünk már beszólogat, hogy ez illetlenség. Szerinte egészségtelenül étkezem (mert néhanapjàn fast-foodot is eszem meg sütni/fõzni recept alapján szoktam, nem felezem meg a cukor/só mennyiséget mint õ)

Párom testvérének a barátnõje egy igazi barbibaba (tehetõs család, a legmodernebb, legdrágább ruhák, tökéletes smink) és nagyon nyal anyosnak. Én például nem tudok hozzászokni ahhoz, hogy anyósnál vagyunk, õ ül az asztalnál és elvárja, hogy mi szedjük le az asztalt, meg mosogassunk el/mosogatógépbe bepakoljunk. (Vendég az maximum segít, de nem végzi a házimunkát helyetted)

Többször megjegyezte, hogy öltözhetnék elegánsabban, nem pullóverben meg farmerben kellene hozzá ebédelni menjek (kisestélyit kellene felvennem?). Multkor meg nálunk volt és meglátta a csokoládét az asztalon, rámkezdett, hogy azt ki kell dobni, nem egészséges és mikkel etetem a fiát.

Rengeteget veszekszünk emiatt a párommal, mindig gyomoridegem van, ha az anyóssal kell találkozni. Félek hogy rámegy a kapcsolatom. Mit tegyek?



2022. dec. 21. 22:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
A párkapcsolatodon is elgondolkoznek, hiszen nem áll ki melletted. Az én kapcsolatom is ilyen, de lassan torkig vagyok az egésszel.
2022. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem tartok fenn kapcsolatot olyan emberekkel - rokonság, párom családja -, akik előtt nem lehetek önmagam.


Ilyen egyszerű az egész, egy csomó felesleges stressztől megkímélem magam.

2022. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk én nem veszekedtem az exemmel, hanem kidobtam a francba.


Nekem ilyen "anyósra" semmi szükségem - ilyen beszólogatós, semmi nem jó, mindenen megy a hiszti légkörben nőttem fel mostohaanyám által, köszönöm, egy életre elég volt.

2022. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
94%
20-as, egy farmer pulcsi már mitől lenne igénytelen? :D Nem gáz, hogy hülye vagy, csak ne reklámoznád.
2022. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
28%

24. Lehet kövér és ezzel együtt gáz a kombó.

Nem baj ha hülye funkcionális analfabéta vagy kövér vagy, csak ne fantáziálj amiről nincs is szó.

2022. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent tegyuk fel, hogy a kerdezo tulsulyos.

Szerinted 20-as akkor is joga van anyosnak baszogatni ezert a kerdezot? Azt gondolod, hogy egy kover ember vak es nem latja, ha az, emiatt szolni kell neki vagy mi a fasz van?

2022. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért neked kellene megváltozni? Anxósod megváltozna a kedvedért? Ugye hogy nem? Akkor?
2022. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%
Vendegsegben nekem sem jutna eszembe elmosogatni, de az anyosnal otthon erzem magam, igy ott termeszetes, hogy megcsinalom. Mondjuk mi joban vagyunk.
2022. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%

A pároddal min veszekedtek? Az nem derül ki..

Nem értem, ha anyósnál nem érzed jól magad akkor nem mész oda, ennyi. Ha kérdezik miért, akkor azért mert nem fogad el olyannak amilyen vagy, te nem akarsz alkalmazkodni és kész. Nem kötelező szeretnetek egymást.

2022. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Nem a mosogatás a probléma, megteszem szívesen, viszont õ ülve marad és elvárja, hogy helyette megcsináljam.. na ez nekem már sok. Segíteni egy dolog, szívesen bármikor, de nem hagyom, hogy kihasználjanak.


Párommal veszekedés oka mindig az, hogy 1-2 nappal a látogatás elõtt már rossz kedvem van, gyomoridegem van, a folytonos megfelelési vágy meg hasonlók miatt ingerlékenyebb vagyok. Nem akarok vele menni, õ meg szeretné, ha jóban lennénk, elviselnénk egymást. Innen indul általában. Néha úgy érzem az anyja véleménye fontosabb neki. De lehet túlreagálom.

Nem tartom magam egyáltalán igénytelennek, és kövérnek meg fõként nem, sportos alakom van, 165 magas vagyok és 60 kiló. Csak nem szoktam egy kiló sminket magamra kenni meg designer ruhákban rohangálni.

2022. dec. 22. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!