Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kedveltessem meg...

Hogyan kedveltessem meg magam? Lehetséges e egyáltalàn? Félek, hogy rámegy a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Anyós nem kedvel, én sem õt, viszont párom miatt próbálkozom. A gond az, hogy amikor találkozunk szerepet kell játszanom, tönkretenné a kapcsolatomat, ha megismerné milyen vagyok igazából (felszabadult, értem a viccet meg gyakran viccelõdõm, spontàn vagyok)

Percre pontosan megszabja, mikor kell nála lenni, ha 1-2 percet késünk már beszólogat, hogy ez illetlenség. Szerinte egészségtelenül étkezem (mert néhanapjàn fast-foodot is eszem meg sütni/fõzni recept alapján szoktam, nem felezem meg a cukor/só mennyiséget mint õ)

Párom testvérének a barátnõje egy igazi barbibaba (tehetõs család, a legmodernebb, legdrágább ruhák, tökéletes smink) és nagyon nyal anyosnak. Én például nem tudok hozzászokni ahhoz, hogy anyósnál vagyunk, õ ül az asztalnál és elvárja, hogy mi szedjük le az asztalt, meg mosogassunk el/mosogatógépbe bepakoljunk. (Vendég az maximum segít, de nem végzi a házimunkát helyetted)

Többször megjegyezte, hogy öltözhetnék elegánsabban, nem pullóverben meg farmerben kellene hozzá ebédelni menjek (kisestélyit kellene felvennem?). Multkor meg nálunk volt és meglátta a csokoládét az asztalon, rámkezdett, hogy azt ki kell dobni, nem egészséges és mikkel etetem a fiát.

Rengeteget veszekszünk emiatt a párommal, mindig gyomoridegem van, ha az anyóssal kell találkozni. Félek hogy rámegy a kapcsolatom. Mit tegyek?



2022. dec. 21. 22:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%

En csak azt nem ertem sosem, hogy a nok egy resze (most az anyos peldajat hozva) mi a francert gondoljak azt, hogy ETETNI, ELLATNI kell egy ferfit. Gyerek?? Nem tud felkelni?? Nyomorek? "Mivel etetem a fiat"


Nem kell senkit ellatni. En biztos nem eroltetnem ezt a dolgot hogy joban legyek vele. Ugysem leszel sose eleg jo, engedd el. Viszont a parodnak ki kell allnia melletted.

2022. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Darius- ***** válasza:
86%
Elolvastam az elso mondatig, tovabb nem. Azért, mert nem fog megkedvelni ugysem téged, mivel azt gondolja, hogy elveszed a gyerekét. Az anyak altalaban jobban ragaszkodnak a gyerekukhoz. Kar a gozért. Az enyém is ilyen. Barkit vittem haza, nem volt jo.
2022. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
Én szándékosan még csak meg sem ismerkedtem anyósékkal. Gyereket nem akarunk, nincs túl jó viszony köztük, szerintem ez tökéletes így. A férjem akkor megy, amikor akar, de én nem fogok. Nem értem, miért kell erőltetni ezt a dolgot, komolyan. Még ha gyerek is van, menjenek apukával, anyuka meg az alatt kösse le magát, barátnőzzön, látogassa a saját szüleit.
2022. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell vele jóban lenni!

Sokkal fontosabb kérdés, hogy a pároddal miért veszekedtek -e miatt!?

2022. dec. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az anyós a kisebb probléma. Én nem tudnék hosszú távra tervezni olyan emberrel, aki semmiféle konfrontációt nem képes vállalni az én érdekemben. Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem vagyok olyan felfogású, hogy mindenki mehet a búsba, ha másképp gondolkodik, mint én. Egyszerűen csak van egy egészséges határ, amíg hajlandó vagyok jó pofát vágni a másik kedvéért és nem érzem, hogy mindig le akarok győzni mindenkit.
2022. dec. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
85%
Pároddal van a gond itt is sajnos.Miért nem ő pakol, ő mosogat az anyjánál?
2022. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
6%
Ti nők miért nem tudtok egymással kijönni? Itt napi 100 olyan kérdés van, hogy utáljátok egymást.
2022. dec. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell menni hozzájuk és kész. Megy akkor a párod egyedül. A pátodat kell szeretned nem a családját. Mond meg a párodnak, hogy, ha kérdezik, hogy miért nem mész, akkor mondja meg, hogy a bunkó viselkedése miatt.

Ha párodnak meg nem tetszik ez a felállás, akkor meg viszlát.

2022. dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%

Itt is az a tipikus probléma, mint mindenhol, a gyerek nem tud/akar/mer konfrontálódni a szüleivel és kiállni a párja mellett. És ez független attól, ki a férfi, ki a nő.


A párodnak nem külön kellene leülni beszélgetni velük, hanem amikor ott vagytok, akkor leállítani őket, hogy "Anya, a Juli felnőtt nő, el tudja ő dönteni magának, mit és hogy akar főzni, nem kell mindenkinek úgy ennie, mint neked".


Csak ugye egyrészt, fel sem tűnik neki a mindenbe belemagyarázás, mert megszokta, másrészt ha feltűnik, akkor sem érdekli annyira, hisz nem őt cseszegetik.

2022. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
6%

A testsúlyod okés? Nem azért szól be a csokira, mert kövér vagy?

Meg az igényleten öltözködésedre, mert ezzel takargatod magad?

2022. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!