Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jelentsük be az anyósomék...

Hogy jelentsük be az anyósoméknak hogy babánk lesz ha utálnak és nem beszélnek velünk?

Figyelt kérdés

Párom szerint el kellene menni hozzájuk, gyorsan közölni, viszont félek a reakciótól hogy valami olyat mondanak ami miatt elbőgöm magam, le sem fognak minket sza*ni és hidegen hagyja majd a dolog őket.

Fél éve kezdtek el minden ok nélkül piszkálni mindenért, miert nem dolgozok többet (vállalkozó vagyok) stb…

Meg a párom is sajnálom hogy ilyen szülei vannak

Egy unokájuk van már

Mit csinálnátok a helyemben?



2021. aug. 18. 17:03
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte leszek én nem akartam elmondani a “kedves anyósnak”, hogy babát várok. ( oka volt)Nyilván a párom ragaszkodott hozzá, a szemembe jópofizott , másnap mikor egyedül voltam otthon konkrétan minden sz.rnak lehordott , és közölte hogy védekezni kellett volna.... azóta nem is beszélek vele. A Fiát pedig próbálja ellenem hangolni...

23hkm.

2021. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!