Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jelentsük be az anyósomék...

Hogy jelentsük be az anyósoméknak hogy babánk lesz ha utálnak és nem beszélnek velünk?

Figyelt kérdés

Párom szerint el kellene menni hozzájuk, gyorsan közölni, viszont félek a reakciótól hogy valami olyat mondanak ami miatt elbőgöm magam, le sem fognak minket sza*ni és hidegen hagyja majd a dolog őket.

Fél éve kezdtek el minden ok nélkül piszkálni mindenért, miert nem dolgozok többet (vállalkozó vagyok) stb…

Meg a párom is sajnálom hogy ilyen szülei vannak

Egy unokájuk van már

Mit csinálnátok a helyemben?



2021. aug. 18. 17:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Hidd el, jobb az a gyereknek is, ha nem jár a nyakára egy ilyen ember.
2021. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
miért kéne bejelenteni? nem kell szegény gyerek életét is tönkretenni.
2021. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Közölje velük a párod telefonon. És akár rá is kérdezhetne, hogy mi a nagy utálkozás oka???
2021. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Telefonon elég.
2021. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Szerintük az hogy én a párommal csak a pénze miatt vagyok és élek mint marci hevesen….

Sosem érdekelt a pénz, én vagyok a legboldogabb ember hogy családunk lesz és azzal az emberrel lehetek akit mindennél jobban szeretek, de ők ilyenek sajnos, anyagiakat látnak mindenben

2021. aug. 18. 17:17
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy.
2021. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%

5és ezt a párod hagyja? megtűri nekik?

miért akarja sietten közölni velük..

2021. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
Te sehogy, ha ilyen hülyék. Mondja el a párod, ha akarja, élőben vagy telefonon, az ő baja.
2021. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gyorsan közölni hogy ott nem húzni az időt csak elmondani nekik és jönnénk haza, párom vitakerülő, nem megy le az ő szintjükre
2021. aug. 18. 17:54
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ha, megteszitek, ki akarnak majd békülni, mindenbe bele fognak dumálni, és az életben nem akadnak le rólatok többé. Szóval hagyjátok!
2021. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!