Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagálod le, ha anyósodna...

Hogy reagálod le, ha anyósodnak alapban más szinte mindenről a véleménye, életfelfogása mint neked, de tudod, hogy nem rosszindulatú és szeret téged? Hogy ez így is maradjon.

Figyelt kérdés
Napi kapcsolatban vagytok, ami egyébként nem lenne teher, mert nem telepszik rátok. Zömében hasznos és segítő a jövetele.
2021. júl. 7. 13:35
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékú válaszaitokat, mindegyik elgondolkoztatott és mindegyikben találtam tippet, amit alkalmazni fogok!:)

Egyébként nem szoktam ennyire mellre szívni a dolgokat, csak már kikészít idegileg és minden szempontból a meleg.

2021. júl. 10. 12:35
 32/32 anonim ***** válasza:
84%

Ez itt a baj: "Tény, hogy az idegállapotomtól függően idegesít a szöveg,"

Ez régóta van, vagy csak újabb jelenség?

Gondolom felesleges tanács, de rád férne vakami támogató kezelés.

Már az is baj ha valakiek"idegállapota" van, ha rendszeresen, az meg még nagyobb.

Az meg csak egy további kockázat, hogyezek akérdések, amiket írtál nem felszínes divattémák, az ember alap-attitűdjei. Ezek közt nőtt fel férjed is. Ahogy én látom 40-45 éves kor táján szép lassan mindenki visszatér kb ugyanezekhez az értékekhez, vélekedésekhez.


De nem értem, miért baj az, ha valaki másként látja a dolgokat, engem senki véleménye nem idegesít, pedig igen sok ember közt élem a mindennapjaimat.

2021. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!