Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vagy olyan viszonyban a parod...

Vagy olyan viszonyban a parod szuleivel,testverevel hogy felhivd oket,ok hivnak teged?

Figyelt kérdés

Engem szulinapomon,nevnapomon es nonapon! Ennyi.. Illetve hiv az anyja,ha a parom nem vette fel neki a telefont de SOS ez ritka.

24L de N mert 24 vagyok :)



2020. máj. 19. 19:45
1 2 3 4
 21/31 MalomN ***** válasza:
En szoktam anyósommal beszélni, ugyan nem túl sűrűn, de sűrűbben mint a férjem. Bár mostanában inkább őt piszkálom, hogy hívja fel az anyját. Sosem volt felhőtlen a viszonyuk, ezt próbálom köztük simítgatni amennyire lehet, szerencsére sikerrel. Az exei inkább hergelték ellene sajnos.
2020. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#20 ezt nagyon sajnalom! Reszvetem! Nem azt mondom h csajozz fűvel fával de ez nekem fura. Hogy ottmaradtál..és nem a Te szüleiddel. De az egész olyan szomorú. Sajnálom. Szerintem mondjuk Te tudod de én nem maradtam volna ott. De nem kívánom senkinek!


#21 Ez rendes tőled. Hergelni nem fair dolog ez igaz. Dee nem is a Te dolgod helyretenni a viszonyt köztük. Nyilván..ne hangold elle a férjedet de nem is kell neked összekovácsolni anyát és fiát. Én minden ilyet a páromra hagyok. Ha valamiben szidja..oke, ha dícséri oké.

2020. máj. 26. 21:45
 23/31 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Köszönöm az együttérzést. Én szívesen maradtam az öregekkel. Mindig jók voltak hozzám. A bajban mi hárman úgy együtt voltunk mindig, mint a három testőr. Ők úgy szeretnek, mintha a fiuk lennék. Azt nem mondom, hogy néha nincs konfliktus, mert persze adódik, s ahogy ők egyre öregszenek, egyre több fog adódni. De még így is elfogadóbbak, mint a saját szüleim. Amúgy erre nálunk a családban több példa is van. Édesanyámat az apám szülei imádták. A tenyerükön hordozták, hízelegtek neki, "kislányomnak" becézték, külön írtak neki leveleket (még akkor vezetékes telefonunk sem volt, nemhogy mobil). Hogy miért imádták ennyire a menyüket, nem tudom. Édesanyám nagyon kedves és alkalmazkodó volt, meg biztos hálásak voltak neki, hogy volt egy nő, akire az elkényeztetett fiukat rásózhatták. Mert apám azért jól el lett kényeztetve gyerekkorában. Nem sok nő bírná elviselni. Szóval azért sok pozitív példa van az én környezetemben is az átlagosnál sokkal jobb anyós-meny vagy após-vő kapcsolatra. Engem is annyira szeretnek, hogy egy rossz szavam sem lehet. De a barátaim is folyton azt mondogatják, hogy el kellene költöznöm, mert nem egészséges, hogy még mindig az öregeknél lakom. De abba meg az öregek belepusztulnának. Már csak én maradtam meg nekik a kislányukból. Az én kicsim volt az egyetlen gyermekük. Rajtam kívül nincs másuk. Egy-két unokatestvér, aztán kész.
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Ezt tényleg még olvasni sem könnyű..Sajnálom! :( Nem mi fogjuk megmondani h költözz e. Te dolgod de valóban nem egészséges. Gyereketek sajnos nincs, a leírtakból ezt szűrtem le. (?)

Engem is kedvelnek a szülei. Hogy miért nem tudom! Talán..mert a fiukat én kicsit így nem tudom vidámmá tettem életbe hoztam vagy ilyesmi. Szerintem max ennyi miatt kedvelhetne h a fiuk szeret és vidámabb. Mert olyan sok mindent nem tettem a szüleiért-aktívak nem szorulnak segítségre. :)

2020. máj. 26. 23:27
 25/31 A kérdező kommentje:

* életkedvet adtam neki.

Szerintem ezért szeretnek. Gőzöm sincs mi másért. Szépen ülök csendben náluk. 😀😀

2020. máj. 26. 23:28
 26/31 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Nem született gyerekünk, mert Veronka már akkor beteg volt, amikor összeházasodtunk. Nyolc évig küzdött a daganatos betegséggel. A nyolc év erről szólt. Kemo, sugár, kórház, újabb műtét, kontroll, fellélegzés, de nem sokáig, újra rossz eredmény, újabb kemo, újabb műtét, újabb sugár. Mentünk mindenhová, ahová csak kellett, és ahol gyógyulást lehetett remélni. Egy németországi antropozófiai klinikán a lázterápiát is kipróbáltuk. Nagyon meg akart gyógyulni Veronka, de már akkor nem volt esély. Ott halt meg Németországban, azon az átkozott klinikán, ott voltam mellette, külföldön, egy szál magam. Egy vadidegen külföldi város utcáin kódorogtam három napig, mint egy bolond. Nem voltam magamnál. Csak azt éreztem, hogy menni, menni, menni kell az ismeretlen utcákon, különben megbolondulok. Amikor a repülővel hazajöttem, anyósomék vártak a reptéren, futottak elém, megöleltük egymást hárman, zokogtunk. Azóta együtt vagyunk. Akkor nem hagyhattam magukra őket. Aztán meg így maradt.
2020. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hát én meg is bolondultam volna. Felkavaró volt olvasni. :( Köszi a választ és erőt kívánok. Tisztelem benned h ember vagy! Mert sok pasi egy ilyen után 2 hónappal felszedi Jucikát a szomszédból. De te meggyászoltad. Ezt tisztelem. Viszont..ha én lettem volna az a nő én nem kívántam volna azt ha muszáj menni..h teljesen egyedül éld le az életed másik felét. Hanem hogy ha teljesen nem is..de egy kicsit boldog legyél.



Aaa kérdésemre visszatérve: Engem keresnek ha SOS fontos vagy ha születésnapooom vaan vagy névnapoom! :)) Felköszöntenek. Ünnepekkor meg személyesen. De nem engem hívnak szent este hanem párom de az üdvözletben a nevem szokták mondani h nekem is.

2020. máj. 26. 23:59
 28/31 A kérdező kommentje:
* úgy értem h ő sem ezt kívánta szerintem. Biztos nem akarta volna h magányos maradj. De persze nem is fűvelfával. Csak akivel jó vagy jobb kicsit. Esetleg aki szintén magányos.
2020. máj. 27. 00:00
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem az a rossz, hogy magányos vagyok. Hisz a két öreg csak ott él két szobányival arrébb. Hanem az a borzasztó, hogy már alig tudom felidézni a hangját, az arcát. Az esküvői videónkat úgy elpakoltam, hogy azóta sem találom, de lehet, hogy jobb is. Felkavarna, ha újra megnézném. Az esküvői fotók megvannak, az esküvő egy hónappal az első kemó után volt, mert emlékszem is, meg nemrég, amikor rendezgettem az albumokat, is láttam a képeken, hogy ott már paróka volt a kicsimen. De mi még akkor mindketten azt mondtuk, hogy le fogjuk győzni ezt az egészet, mi ez nekünk?! Majd ügyesen megküzdünk vele. Hát nem tudtunk. Az esküvő után jött a második kemó. Azt már nehezen bírta. Az orvos azt mondta, pihenjen, ne tegye ki magát megerőltetésnek. De ő ragaszkodott hozzá, hogy utazzunk el nászútra. Ott, Görögországban ütött be először a krach, amikor a szállodában rosszul lett, gyenge lett, rögtön a megérkezés után. A nászút ott telt, a szállodai szobában, ki sem mozdultunk, ki sem csomagoltunk, a tengerpartra sem mentünk le. Én azóta sem tudom, milyen Görögország meg a görög tengerpart, pedig két hétig voltam ott. Örültem, hogy annyira rendbe jött két hét után, hogy haza tudtunk repülni. És aztán így ment tovább. A negyedik és a hatodik év között volt egy nyugalmi időszak, akkor azt hittük, felébredhetünk a rémálomból. Már tervezgettünk, újra reménykedtünk. Aztán harmadjára is felütötte a fejét az a hárombetűs borzalom, aminek le sem akarom írni a nevét. Ott már én is feladtam. Akkor fogyott el az erőm, a hatodik évben. Utána már minden tartalék erőt össze kellett szednem, hogy az optimistát mutassam előtte. Ő nem akarta, hogy egyedül maradjak. Többször elkezdett beszélni erről, de azt mondtam, csitt, csitt és mindig egy puszival betapasztottam a száját, mert nem akartam hallani a témát.
2020. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
En 18 eves vagyok, baratom 24, es kb 1,5-2 eve vagyunk egyutt. A szulei elvaltak, apja kb alkoholista, vele eddig ketszer talalkoztam, nem szoktunk beszelni, nem is szimpi. Anyukajat nagyon imadom, vele gyakran beszelek facebookon, videohivasoztunk is mar, meg mindig erdeklodik hogy hogy vagyok stb. :D Meg persze talalkozunk is!
2020. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!