Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vagy olyan viszonyban a parod...

Vagy olyan viszonyban a parod szuleivel,testverevel hogy felhivd oket,ok hivnak teged?

Figyelt kérdés

Engem szulinapomon,nevnapomon es nonapon! Ennyi.. Illetve hiv az anyja,ha a parom nem vette fel neki a telefont de SOS ez ritka.

24L de N mert 24 vagyok :)



2020. máj. 19. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Hogyne! Gyakran hívnak!
Ha muszáj hívnak,amúgy nem.
Soha.
88 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez és fordított esetben én is felköszöntöm őket, illetve együtt köszöntjük fel őket.
2020. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyós folyton hív, akkor is, ha a férjem lenne az illetékes. Sógornőm, meg az unokatesók akkor, ha akarnak tőlem valamit.
2020. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Engem csak nyomos okkal hivnak! A parom apja egesz eletemben nem hivott fel pedig 7 eve ismerem. Pedig szemelyesen kedves jofej velem es figyelmes! De nem keres sosem,mondjuk mit mondana. Anyosjelolt meg a nevukben felkoszont egy egysoros sms-ben es kesz. Felhiv ha nagyon muszaj. O is rendes szemelyesen meg amennyire tole telik figyelmes is. Paromat se hivogatjak! Mondjuk az mas.
2020. máj. 19. 19:57
 4/31 A kérdező kommentje:
Parom novere 7 ev alatt 1x keresett fel amikor paromtol akart azonnal valamit de nem erte el. O 3-4 havonta keresi a paromat,parom 4 havonta keresi a noveret. Szuleit heti 2.
2020. máj. 19. 19:58
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg nincs párom, de a két volt pasim családja teljes mértékben utált engem, szóval soha nem hívogattak.

Azonban egyszer kavargattam egy pasival, tudni kell, hogy egy munkahelyen dolgoztunk, és családi vállalkozàs volt, a pasi testvére volt a főnök, de ott dolgozott az apjuk is. A pasi testvérei és az apja is nagyon szeretett engem. Már egy ideje ugyan nem beszélek sajnos a férfivel, de az apja mai napig ír nekem ünnepek előtt. Én is nagyon szerettem a családja nagy részét egyébként.

2020. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Páromnak már csak az anyukája él, de ő nem nagyon szokott hívogatni. Az ebédmeghívásokat általában a páromon keresztül intézi. Ha a párom elutazik, akkor szokott hívni, ha valamire szüksége van (mert már idős).
2020. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Szüli-névnapokkor írunk messengeren tesójával és sógornőjével, meg az anyukája küld néha facen érdekességeket, amiről úgy gondolja, h tetszene:)
2020. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Kozossegi oldalon nincsenek fenn a szulei. De a testvere csak ismeros es ennyi. Reagalni talan 5x lajkolt es ennyi. Hivni csak az anyja hiv fel de tenyleg ha nincs mas valasztasa! 😂 Ma azt uzentek az elettarsamon (fiuk) keresztul h szeretnek bennunket es puszit kuldenek nekem. Ez jol esett! De nekem kulon nem mondjak es ezzel nem hivnak fel.
2020. máj. 19. 21:35
 9/31 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező te am magadnak válaszolgatsz?😂😂
2020. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
😂😂
2020. máj. 19. 21:41
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!