Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vagy olyan viszonyban a parod...

Vagy olyan viszonyban a parod szuleivel,testverevel hogy felhivd oket,ok hivnak teged?

Figyelt kérdés

Engem szulinapomon,nevnapomon es nonapon! Ennyi.. Illetve hiv az anyja,ha a parom nem vette fel neki a telefont de SOS ez ritka.

24L de N mert 24 vagyok :)



2020. máj. 19. 19:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Férjemnek csak anyja van, vele kB 2-3 naponta beszélek telefonon. Változó melyikünk hívja a másikat. Nem "kötelező", csak szeretjük egymást, és annak ellenére, hogy nagyon különböző emberek vagyunk, megtalaltuk a közös hangot, és szeretünk beszélgetni, valami téma mindig van. Örülök nagyon, hogy így egymásra találtunk.
2020. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A fèrjem szüleivel 11 ève egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, előtte sem nagyon beszéltünk.

Sógornőmmel nagyon jóban vagyunk, napi szinten beszélünk, pedig külföldön élnek.

2020. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%

Ha a férjem nem veszi fel. Ez az elsődleges. Aztán nagy ritkán azért hiv (évi 1-szer esetleg), mert tényleg engem keres (de az sem nekem szól igazából, hanem a férjemnek, hogy ő lássa az anyja milyen jó fej hogy aggódik értem. S célba is talál sajnos.) Sógornő számára mi nem is létezünk, szóval semmilyen módon sem tárgyalunk vele. Apósom a férjemet hívja ha kell valami. Anyósom a férjemet akkor hívja ha kell valami. Nagy ritkán meg is kérdi elsőnek hogy hogy vagy... Hát én is akkor hívom anyósomat, amikor nekem is kell valami.


Szóval mondhatjuk nagy nulla a kontakt telefonon is, meg amúgy is...


Pedig régen késztetést éreztem rá, hogy felhívjam szeretetből hogy mi újság vele... De nem tartott rá igényt, láttam rajta hogy az én hívásom olyan lett volna neki, mintha egy idegen hívta volna aki tévesen tárcsáz. Úgyhogy nem akartam pofára esni és nem erőltettem a dolgot. Csak születésnapkor hívnak engem pl. Névnapomra szigorúan csak smst kapok, még csak nem is tartják az én névnapomat. Mindenki másét a családba. Nekem egy csokit sem képesek jelképesen adni... Semmit. Férjem csokit kap meg 10 ezer Ft-ot névnapra - de ez is csak vakítás ha amúgy lesz.rják a fejét egész évben. Én csak egy 35 Ft-os smsre vagyok érdemes. Az is szerintem csak a férjemnek szól, hogy: látod fiam, hát felköszöntjük, nem vagyunk bunkók! Hiába mondom a férjemnek hogy névnapra úgy adja az anyjának amit ad, hogy csak ő! De mindig hozzá tesz hogy: tőlünk. Direkt mondja, hiába szólok előre. Pedig tudja hogy szart sem kapok tőlük.


Közösségi oldalon még véletlenül sem lájkolna olyan képen, amin mondjuk ki vagyok öltözve szépen, hajam is tök jó. Max ha a férjem is rajta van. Ha az állataimról teszek azt igen, azt állandóan mostanában. De engem nem. A lánya összes barátnőjétől - mert azok is nagyobb családtagok- kezdve az utolsó idegenig mindenkit beszivecskéz, de engem nehogy má.... Na én ugyan ezt adom neki vissza. Csakis kizarólag akkor keresem ha kell valami, vagy előadom én is magam nagy ritkán, hogy lássa, én is milyen kedves vagyok az anyjához...

2020. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Hala az egnek anyosjeloltek nincsenek a facebookon meg az instan stb sem. De a baratom novere igen es amikor regen hasznaltam a facebookot most nem igazan de evekkel ezelott gyakran posztoltam..jol odafigyelt h csak azt lajkolja amin az occse is rajta van mellettem, olyat semmikepp amin csak en. Meg en is szogoruan odafigyeltem h veletlen se lajkoljak semmit! De h bosszantsam belajkoltam a pasija kepei kozul 3-4et. 😂


A parom szulei karacsonykor mindig valami illatszer csomagot adnak. Nevnapon csoki. Szulinap bon bon esetleg 1 pezsgo. Es nonapon virag. Ez tok cuki! De mindig ugyan az :D A novere mivel nincs itt igy mindig igyekszik akkor erre latogatni ha epp senkinek nincsen semmilye😂😂 es nagyjabol soha senkinek nem ad semmit mert messzebb el. De nagyon okosan megoldja h veletlen se jojjon ha valami csaladi unnep van. :D

2020. máj. 20. 10:39
 15/31 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Remek ötletet adtál. Legszivesebben mondjuk tisztítószer csomagot adnék nekik ajándékba. :) Bár nem igen fogyna el nekik ahogy elnézem.

Én azzal idegesítem őket, ha elmegyek hozzájuk. Akkor a legjobb amikor nem szólunk nekik, hogy arra járunk és bemegyünk. S látom azt a meglepődő fejet. Akit igazán bosszant az a sógornő, hogy a lábunkat betesszük. Múltkor sem számított ránk, de az autót láthatta... sajnos nem volt 100% a meglepi. Olyankor csapkodva közlekedik a házban. Próbál úgy csinálni mint aki lesz.r minket, de ahogy döngő léptekkel ajtót csapkodva masíroz, az elárulja hogy idegesíti. :)

2020. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Engem anyós azért hívott fel, hogy mit képzelek magamról, hogy nem ő lesz bent a szülésznél, hanem a férjem. Illetve terhesség alatt egyszer hívott fel, hogy a fiának mit vegyen szülinapjára. Após az részeges, nem is igazán van közös témánk. Mondjuk anyóssal sincs, csak ő igyekszik engem elnyomni, mert szerinte nem vagyok képes kisbabát ellátni, csak ő (hozzateszem eltudom, csak anyós azt hiszi, hogy a babaellátás csak úgy tökéletes, ahogyan ő tudja és csinálta 40 évvel ezelőtt...)
2020. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A húgával kifejezetten jóban vagyok, szoktunk összejárni, így telefonon is beszélünk időnként. A szüleivel nem, ők se hívnak, én se őket, ha találkozunk, akkor elvagyunk, kedveljük egymást. Viszont még csak fél éve vagyunk együtt, valószínűleg fog változni később.
2020. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Jóban vagyok a férjem családjával. Igaz telefonon ritkán beszélünk, de előfordul. Anyóssal néha közös programot is csinálunk, pl mikor ide költöztem külföldre a férjemhez, anyós jött velem vásárolni, megmutatni mit merre találok. Tudom, fura mert itt mindenki utálja az anyósát / menyét, de mi nagyon jóban vagyunk. Nyilván nem vagyunk öribarik, ez már csak a generációs különbség miatt sem működőképes, de amennyire lehet, annyira jó a kapcsolatunk.
2020. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Anyósom szokott hívni, mert párom nem veszi fel neki a telefont. Apósomékat(elváltak mikor a gyerekek kirepültek) inkább kerülöm.
2020. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenes éveimben járó férfi vagyok. Pontosan tíz éve halt meg a feleségem. Én azóta a feleségem szüleinél lakom. Ott élek velük, nap mint nap találkozunk, beszélgetünk. (A háznak két bejárata van, elől és hátul is egy, nekem vagy egy külön szobám és fürdőszobám, az az én kis lakrészem. Konyhám nincs, de az nem is kell, nincs rá szükségem, egy rezsóm meg egy hűtőm van a szobámban. Így együtt is lakunk, meg nem is.) A feleségem halála után ők kérték, hogy maradjak náluk, lakjak ott. A szüleim is azt tanácsolták, hogy maradjak velük, nem lenne szép elhagyni őket. Így ittragadtam. Persze ide hölgyet nem hozhatok, új párkapcsolatot így nem tudok kiépíteni, bár most már ennyi idő után nem is akarok, nincs is rá igényem. Jól érzem magam az öregekkel. Jobban élek velük, mint a saját szüleimnél. Kevesebb konfliktustéma, konfliktusforrás van. Jobban elfogadják a a rigolyáimat, mint a saját szüleim. Szeretem őket.
2020. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!