Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Megdőlt az elmélet miszerint...

Megdőlt az elmélet miszerint a csimpánzok erősebbek az embereknél? Itt a bizonyíték

Figyelt kérdés
[link]
okt. 19. 22:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Beteg az agyad
tegnapelőtt 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Bocsánat, megkérdezhetem, hogy melyik évben doktoráltál etológiából?
tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
20 # persze mindig van valami kifogás… de itt tények vannak.. a póráz meg olyan mintha nem is lett volna.. nem fogta vissza semennyivel se a csimpánzt.. de nekem senki ne mondja ezután hogy 2 szer olyan erős egy csimpànz mint egy kisportolt ember
tegnapelőtt 11:25
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp arra volt jó a póráz, hogy mikor kezdett bevadulni a csimpánz, szépen el is vezették, "bátor" emberünk meg ünnepelte a nagy semmit. Az ilyen "bátrak" miért csak úgy mernek kiállni, ha az állat meg van kötve?
tegnapelőtt 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
24 mindegy szerintem jó kis párharc volt.. ha a csimpánz annyira erős lenne már az első 10 másodpercben lerendezi… de nem így történt
tegnapelőtt 12:10
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Ismét megkérdezem kérdező. Mikor is doktoráltál etológiából?
tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
26 # nem ertem ez miert kerdes
tegnapelőtt 12:43
 28/39 anonim ***** válasza:
Mert fingod sincs az egészről, látszik, hogy csak pattogsz rajta, hogy te aztán biztos erősebb lennél nála
tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Azért számít, mert mindenkivel veszekszel, hogy milyen hülye, meg miért nem ért hozzá, miközben valószínűleg általános iskolás biológiából is megbuknál, annyira értesz hozzá. Van egy olyan jelenség, hogy Dunning-Kruger-hatás, ami arról szól, hogy minél kevesebbet tud valaki, annál kevésbé látja, hogy mit nem tud.

Ezt úgy szokták magyarázni, hogy a tudás egy kör, ami a kerületén érintkezik a nemtudással. Mint azt az általános iskolások is tudják, minél kisebb egy kör átmérője annál kisebb a kerülete is, analóg módon minél kevesebbet tud valaki, annál kevésbé látja, hogy mit nem tud.

Az állatok viselkedése az etológia szakterülete, így a viselkedés elemzése is ide tartozik.


De nyugodtan bizonyíthatod, hogy nagyon értesz hozzá néhány egyszerű kérdés megválaszolásával Google segítsége nélkül.

Mi az agresszió definíciója?

Mi a különbség a zárt és a nyílt szociális csoportok között?

Mi az az operáns tanulás?


A fenti három kérdés bevezető tudást igényel az etológiába, ha tényleg annyira értesz hozzá, hogy jogodban álljon másokat leszólni, akkor ezeket álmodból felébresztve is azonnal meg tudod válaszolni, utána sem kell nézned.

tegnapelőtt 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
29 # hu ember…. Nálad vannak bajok… hidd el rengeteg helyen olvastam már csimpánzokról és sok videót megnéztem már.. én csak tényeket közlök mit nem lehet ezen megérteni? Ebbe mi olyan bonyolult, hogy a tudomány álláspontja az hogy a csimpánz 1,5-2 szer olyan erős mint egy dupla annyi súlyú átlagos férfi? Ezt a videót meg azért csatoltam a kérdés mellé hogy döntse el mindenki maga mi a valóság
tegnapelőtt 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!