Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Megdőlt az elmélet miszerint...

Megdőlt az elmélet miszerint a csimpánzok erősebbek az embereknél? Itt a bizonyíték

Figyelt kérdés
[link]
okt. 19. 22:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem unod még a témát?
okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ezzel tudom lezárni a témát.. és ez azoknak szól akik nem unják…
okt. 19. 22:16
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

Már kiírtad a másik kérdésnél is a linket, ott miért nem volt jó helyen?

Egyébként tudományos tény: egy kísérlet nem kísérlet. Sokszor még maguk a kutatók is megismétlik saját kísérletüket, de más kutatók is, hogy kizárhatóak legyenek a befolyásoló tényezők és egy tény igazából akkor lesz igazán bizonyított, ha nem csak egy módszerrel tudják alátámasztani, hanem több kísérleti módszer is egybecseng.

Azzal egyébként sokra mész, ha ezt az ember nem tépte meg szét a csimpánz, ha te gyengébb vagy nála, vagy épp hány embert ölt meg, okozott súlyos sérülést az állat? Nekik attól jobb lesz, hogy egy embert egy nyakánál rángatott csimpánz nem tépett meg?


Ráadásul az oldalt futtató szerver tárhelye is véges.

okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A videó lényege hogy a csimpánz nem erősebb 2 x egy embernèl… főleg nem 5 x meg 7 x… mert sokan állították ezt is..
okt. 19. 22:19
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szakértő, majd megmondják azok, akik jobban jártasak a témában, hogy milyen erős. Viszont az sem mindegy, hogy milyen körülmények között van. Ha valaki egy hurkot rak a nyakadba és rángatja a kötelet, lehet hogy fuldoklás közben te sem vagy olyan erős. Én azon csodálkozom, hogy nem támadta meg az embert, aki rángatta a nyakát.
okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
5 # hàt azért nem volt visszafogva a csimpánz attól függetlenül hogy ott volt a kötél… itt kőkemény harc volt.. a végén azért jól megis rugta az urat a csimpànz
okt. 19. 22:41
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lezárod a csimpánzkorszakot, ha azt mondom, hogy a csimpánz nem erősebb az embernél?
okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
7 # ha nem mondod is.. hiszen a videó bizonyít mindent..
okt. 19. 23:08
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt a témát elfelejtettük, nem írsz ki több kérdést ezzel kapcsolatban, ugye?
okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
9 # nem, de a másik kérdésemnél még mindig nem akarja elhinni valaki…
okt. 19. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!