Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beköltözött egy galamb az...

Beköltözött egy galamb az erkélyemre. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy virágos dézsába fészket rakott és már tojás is van benne. Engem nem zavar, csak ne csináljon sok piszkot. De már napok óta ide jár es nem piszkolta össze az erkélyt. Meg amugy is naponta takaritok. Raktam ki neki vizet. Szeretném ha szelidebb lenne, de félő. Ha mozgást lát, azonnal elrepül.
máj. 26. 12:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
21%
Állítsd le magad te sz@rházi majom,és ne írogass nekem privát levelet.Az állatkínzás nem gyilkosság.Még soha senkit nem ítéltek el,és nem is fognak azért mert kipaterolt egy galambot.Ha ennyire odavagy értük,húzd ki a beled egy parkba és etesd őket.Szerinted akik megenni tartják a galambot,hogy ölik meg?Elaltatják előtte hogy ne szenvedjen?Vagy csak simán letekeri a fejét a madárnak.Mindenkit le lehetne csukatni aki otthon galambot tart,étkezési célból.
máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Rákeresel, első 3 találat között

[link]

Mitől vagy ideges, igazam volt? Igen vagy nem, takarodj az állatok topikból!

máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem az állatokat, semmiképp nem szeretnék ártani se a galambnak se a fiókának. Akkor inkább még most pakolom ki amig ki nem keltek. Aztán csóri majd épit máshol fészket 😢
máj. 28. 12:25
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez a jo döntés ebben a helyzetben.
máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

Akik szerint a galambok nem sz@rnak,azok nem láttak még galambot.

Sz@rnak.Ha nem a fészekbe/mellé,vagy az erkélyre-akkor az alsó szomszéd párkányára,az utcára az erkély alá,a kocsikra,a házban élőkre.

máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Es, teged esetleg megkímelt a biológia a segglyuktól (a szürkeállomány mellett)? Vagy te hogy oldod meg? Ráadásul egyszerre több kg is megy amekkora állat lehetsz. Mondok egy jobbat. Te abba a vízbe szarsz, amit aztán valamelyest tisztítva ugyan, de megiszol. Ha van csap a lakásotokban.

Kopjál mar le innen!

Senki nem mondta h nem szarnak es senki nem kíváncsi rád!

máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hű de rám kattantál...

Ha már kíváncsi vagy:én is a wc-t használom,mint az emberek többsége.

De ha valaki madarat akar tartani egy társasház erkélyén,az felvet problémákat,amikkel nem árt tisztában lenni.

Kíváncsi lennék pl.kisgyerekes szülők véleményére,szerintük a szalmonella,vagy madár influenza csak szlogenek a tévéből,vagy létező dolog?

máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Így összemarakodni egy kérdés alatt, jesszus. xD Titeket össze kéne zárni, komolyan.
máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
Igen, igen össze kéne tenni őket min. 24 órára.
máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%
29# Pontosan, melléjük pedig egy kanos, huhogó sz.rógalambot, hogy nehogy kifogyjanak a témából. :D
máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!