Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beköltözött egy galamb az...

Beköltözött egy galamb az erkélyemre. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy virágos dézsába fészket rakott és már tojás is van benne. Engem nem zavar, csak ne csináljon sok piszkot. De már napok óta ide jár es nem piszkolta össze az erkélyt. Meg amugy is naponta takaritok. Raktam ki neki vizet. Szeretném ha szelidebb lenne, de félő. Ha mozgást lát, azonnal elrepül.
máj. 26. 12:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk a franciaerkélyünkre rakott fészket, én is azt hittem hogy nem lesz belőle gond, aztán nekem kellett a már megtermett fiókatetemet eltűntetni
máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%

Amiatt meg nem kell félned hogy raijesztesz, emiatt nem jön vissza és magára hagyja a pujákat. Ritka makacs kis dögök ezek. Amolyan repülő patkányok. Tudod, ha megsérül egy madár, el tudod vinni pl az allatkertbe ahol ha lehet, meggyógyítják.


Kivéve a galambot. Azokat mégők is rühelllik. Invazív egy faj.

máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Márpedig lesz tőle mocsok bőven. Inkább költöztesd át valahova.
máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
57%

velem is volt már ilyen. iszonyatosan idegesítő. reggel 6-kor szabadnapomkor arra kelek hogy az erkélyemen kényelmesen beköltözve huhog a kis f*szfej.

még a szomszédokat alattam meg felettem is idegesítette.


nálam is fészket rakott, tojások jobbra balra, galamb szar még a falakon is, pár hétre rá meg a döglött fiókákat szedhettem fel a földről.

szerintem ne hagyd hogy oda költözzenek, hasznot nem hoz, csak kárt és irritációt. fogj egy cd-t és egy cérnával ragaszd fel az erkély tetejére, többet nem jön vissza. a tojásokat meg dobd ki a picsába. jobban jársz.

máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Adj neki nevet
máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
#5 aztarohadt, ezt a cd-s t(ük)r[ükk]öt kipróbálom.
máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Mutatkozz be neki, hivd meg egy tal kendermagra, aztan huzz gyűrűt a lábára.
máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

Tojást eldobni,galambot elzavarni.

Durva?

Az.

máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Jöhet a bérleti díj beszedése! XD
máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!