Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ár érték arányban a legjobb...

Mi ár érték arányban a legjobb vegán macskatáp, ami elérhető Magyarországon?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez a kérdés csak vicc, ugye?


Azt ugye tudod, hogy a macska az egy ragadozó állat?

tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt 22:22
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Az oké, hogy vannak hülyék, de a macska szervezete nem erre van beállva, sőt igazából nem is igazán tudja megemészteni a növényeket. A macska obligált ragadozó, ami azt jelenti, hogy kizárólag húsevő, teljes mértékben ehhez alkalmazkodott.

A vegán táppal a macskádat minőségileg éhezteted, mert bár mennyiségileg lehet hogy megkapja az adagját esszenciális tápanyagok hiányoznak belőle.

tegnapelőtt 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert egy elmeroggyant ezt csinálja, még nem kell vakon követni.
tegnapelőtt 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Állatkínzás felsőfokon.
tegnapelőtt 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

A macska húsevő, nem lehet a húst semmivel kiváltani. Ha nem akarsz állati eredetű, rendes kaját adni neki nem kell macskát tartani, ez àllatkínzás.


Bár erősen remélem csak egy provokatív troll vagy

tegnapelőtt 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%

"A vegán táppal a macskádat minőségileg éhezteted, mert bár mennyiségileg lehet hogy megkapja az adagját esszenciális tápanyagok hiányoznak belőle."


Attól függ. A macska azért húsevő, mert abból nyeri ki a megfelelő tápanyagokat. Ha ezeket a tápanyagokat tartalmazza szintetikus formában a vegán macskatáp, neki könnyen emészthető formában, akkor lehet teljes értékű az is számára. Gondolom, ezeket a tápokat tesztelték macskákon, nem csak úgy piacra dobták random...


Nekem mondjuk a hem vas és a retinol (A vitamin) esetében kérdés, hogy állítják elő állati eredetű anyagok nélkül, nem lehet valami gazdaságos ilyeneket szintetizálni... Az ember a növényekből is ki tudja nyerni a vasat és a retinolt, de egy macska...


Nekem

tegnapelőtt 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Szakmai válaszom: Sajnos nem feltétlen troll a kérdező. És nem is értem, hogy az anyámba engedik ezt gyártani és forgalmazni???


ESETLEG, speciális esetben tudom elképzelni, pl. speciális diéta miatt, kúra szerűen, húsos kaja mellé.

tegnapelőtt 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Nyolcasnál a pont.

Helyedben a sarki zöldségest kérdezném meg, hogy vihetnél-e egy kis hulladék karalábélevelet a macskádnak. Maximális ár-érték arány!

tegnap 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
A sima tápok nagy része eleve fos. Meg úgy általában a legjobb lenne, ha tápot max kiegészítőként kapna, és leginkább nedvessel (jó minőségű konzerv vagy helyesen összeállított nyers) etetnéd. A vegán táppal kimaxoltad hogy hogy lehet a legszarabbul csinálni. Meggyőzni úgyse fog itt senki, mert elvakult vagy, de majd azért 1 év ilyen etetés után csináltass egy nagylabort a macskánál és légyszi töltsd fel ide. Kíváncsi vagyok lesz e egyáltalán bármi a vérképében ami a normális szinten van.
tegnap 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!