Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen macskatápot ajánl?

Ki milyen macskatápot ajánl?

Figyelt kérdés
Lett egy kiscicánk. Száraztápból most N&D oceant kap. Szereti is, illetve elég ígéretes táp összetevői tekintetében. De szívesen meghallgatok mást is. Nedves tápból viszont nem jutottam dűlőre. Ár érték arányban ki mit ajánl?

aug. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én Orijennel etetek. Nem olcsó, de a legjobb a piacon.


Nagy kiszereléssel feleannyiba kerül kilója, és légmentesen tárolva sokáig eláll, így nem is rossz :)

aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Smilla Kitten mondjuk, ebből van ivartalanított, vagy diétás változat is későbbre, ha szereti, és ti sem akartok sokat végig próbálni.
aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Zooplusról szoktam rendelni, applaws, rosie's farm.

A száraz tápot a lidlben szoktam venni, de a tasakosuk is jó, coshida nature a neve, azt hiszem. Többféle van, de csak az egyikben van legalább 60% hús. Ennél alább nem érdemes menni.

aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Tévedés. Ha ivartalanítjátok, onnantól már csak steril rápot ehet, ha lány, és urinary vesevédő tápot ehet, ha fiú.

Tökmindegy, hogy milyen jólhangzó neve van a többi tápnak, csak urinaryt vagy sterilt szabad adni neki.


Sajnos ezt vagy nem tudják vagy lesz@rják. A szerencsétlen macskák meg vesebajban meghalnak 5 évesen (leghamarabb kb ekkor betegednek meg a nem megfelelő etetés miatt).


Még sok állatorvos se elég tájékozott ezügyben, de én már több orvostól hallottam, és szerencsére a mi állatorvosunk nagyon jó.


Tehát innentől mindegy, hogy N&D-nek hívják vagy Coshidának, egyik se jó, mert sima adult táp, ami csak az ivaros felnőtt macskáknak jó.


Hihetetlen tudatlanság van még mindig ezen a téren.


Lehet lepontozni, nem érdekel, akkor is ez az igazság.

aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
4: lol te most kitalalsz random dolgokat es ideirod? Mert ezek hazugsagok xd vagy linkelj mar par kutatast a temaban, mert erdekel hogy milyen varazsmacskaim vannak, akik tokeletesen elvannak egy kozepes kategoriaju eledellel. A beltartalmat kell nezni, nem a markat...
aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, mindenkinek meghal a macskája 5 évesen, aki nem a drágább marketingfogásos tápot adja nekik. :D Ne nevettess.
aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Kérdezzétek a haladóbb állatorvosokat.


Az meg tényleg a legalja, hogy egyből a drágasággal jöttök, nem a hatóanyaggal, ugyanis ezek GYÓGYTÁPOK.


De akiknek a tudománya még sajá magukkal szemben is az Algopyrinig terjed, azok hogy fognák fel az állatgyógyászatot. Ezek az okoskák galambok, akikkel én nem sakkozok.

aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Az N&D nagyon jó.


A nedves általában drágább, Feringát veszek ha konzervet akarok venni, de amúgy helyette adhatsz egyébként nyerset is, igazából ugyanaz a lényege, hogy nedves húst adsz neki, olcsóbban is kijössz és az garantáltan tényleg hús lesz. Arra kell figyelni, hogy belsőségeket ne adj neki túl gyakran, heti 1-2x max. Nagyjából ennyi, az enyémek imádják és teljesen egészségesek évek óta. Ha mindenképp maradnál a konzervnél, akkor Feringa, ár érték arányban nagyon jó, ezen kívül vannak drágábban de jók pl: Purizon, Mac's, Greenwoods.

aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy konzerv helyett húst adni tényleg több értelme van.
aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az N&D az nagyon jó táp.☺️

Ha szereti, én nem váltanám le a helyedben.

Nálunk ahogy kamasz korba lépett,azóta nem eszik nedveset a cica, se konzervet,se alutasakosat..😄

Amíg még hajlandó volt addig Real Nature,vagy Almo Nature konzervet kapott.

aug. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!