Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden száraz macskaeledel büdös?

Minden száraz macskaeledel büdös?

Figyelt kérdés

Kedves Cica Imádók!

Több árva, befogadott cicám van. Igyekszem mindegyiket a legjobb étellel ellátni.

Van egy gyönyörű, hófehér cica is, amelyik urynari tápot eszik, de eddig nem tűnt fel, hogy nagyon büdösek a száraz tápok.

Kinek melyik száraz táp vált be a vese-és húgyúti elégtelenségekre?



#diétás macskatápok #vese-és húgyúti elégtelenség
aug. 21. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyjából mind ilyen, a rosszabbaknak és a jobbaknak is elég átható szaga van. Ezzel nem tudsz mit csinálni.


Milyen jellegű problémája van a cicának? Ha speciális étrendre van szüksége, semmiképp se itt kérdezősködj. Az állatorvos elvégzi a szükséges vizsgálatokat és az alapján elmondja milyen paraméterek alapján válassz tápot. Csak úgy bemondásra egy beteg macskának nem okos dolog tápot ajánlani.

aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1/1 Anonim! Köszönöm a válaszod.

Természetesen nem magamtól állapítottam meg a cica húgyúti problémáit. Rendszeresen járunk ellenőrzése és orvosi utasításra kapja az Uromax tablettát is. A kajával kapcsolatban pedig az volt a javaslat, azt az uronary tápot kapja, amit szívesen fogyaszt. A nedvesekkel nincs is probléma, csak nekem eddig nem tűnt fel, hogy a száraz tápoknak ennyire “átható szaga” van.

Minden jót!

aug. 21. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamelyiknek keksz illata volt.

Meg nem mondom, melyiknek, sőt, az is lehet, hogy kutyatáp volt még, de emlékszem, hogy olyan kellemes kekszes illata volt.

aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BécsiFehér ***** válasza:

"Kinek melyik száraz táp vált be a vese-és húgyúti elégtelenségekre?"

Két macskámnak is volt ilyen baja, szerintem egyiknél sem a száraztáp oldotta meg.

tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!