Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Már nagyon elvagyo...

Mit tegyek? Már nagyon elvagyok keseredve...

Figyelt kérdés
Apám egy értetlen alkoholoista...elkezdett etetni két kóbor macskát aminek az lett a vége,hogy már 11-en vannak,de akkor is eteti őket,pedig hiába könyörgünk neki anyámmal,hogy ne tegye...tőlem várja el,hogy fogdossam be őket,de nem az én dolgom lenne hanem az övé aki ideszoktatta őket.nem lehet vele értelmesen beszélni a macskák pedig nagyon vadak.ha sikerükl is megcsípnem egyet,kirúgja magát a kezemből.mit lehet ilyenkor tenni? állatvédők gondolom nem jönnek ide összefogdosni őket...már bűzlik a kert tőlük és rengeteg kárt csinálnak.tehetetlen vagyok...
2020. okt. 2. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

sintér.

a mi városunkban összegyűjtik őket és elviszik a menhelyre.

2020. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ivartalanítás... Szóljatok egy olyan szervezetnek, aki tud ebben segíteni!
2020. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

A 2db-nál kellett volna észbe kapni és ivartalanítani..

El tudsz költözni, ha nem tudjátok megbeszélni, és megoldani.

2020. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Nem vagyok állatkínzó,de az ajánlom hogy irtsd ki a macskákat!

Vagy sintér..

2020. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsóra semmiképp ne hallgass, állatkínzásra buzdít, ami törvényileg büntetendő! Szakember segítségét hívjátok, aki tud segíteni az ivartalanításban.
2020. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Inkább hagyja a sok vad dögöt garázdálkodni?

És nem kínzásra hívom fel a figyelmet,hanem hogy ölje meg,meg akkor oda szok.

2020. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A vad dögözés már megmutatta értelmi szintedet. Ki mondta, hogy hagyja? Ivartalanítás ügyében kérjen segítséget, ezt tanácsoltam. Ez hol hagyás? Megjegyzem, az emberi felelőtlenség miatt van annyi kóbor állat, nem a macska hibájából. Ha pedig nem hiszed, törvény szerint az is büntetendő, hogy te csak úgy megölnél egy állatot...
2020. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nyilván ha utcárról van összeszedve,és vadasak akkor meg miért nem vad dögök?

És nyilván nem a macska hibája,de attól függetlenül nem kélne holmi utcárról össze szedni.

És ha karmolnak meg stb és oda szoknaknak a házhoz,akkor fertőző is lehet.

De nyilván nem vok állatkínzó,de ink haljon meg minthogy még több vadmacska legyen..

Mert vadmacska nem fogja hagyni a kicsijét neked adni(olyan könnyen),és ivartalni is nehéz..

2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy SZAKEMBERT keressenek, akik tudnak többek közt csapdázni... És utána segíteni az ivartalanításban.
2020. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ha veszett?Vagy korona vírusos?Vagy egyéb?
2020. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!