Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogadnál/nem fogadnál el...

Elfogadnál/nem fogadnál el egy Kínai kopasz kutyát?

Figyelt kérdés

1) Nehogy félreértés történjen nem szaporító vagyok, nem akarok itt gazdát találni a kutyáknak! (nincs is ilyen kutyafajtám)

2) Miért fogadnád el/ és miért nem?


2010. márc. 27. 22:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán, persze, ha valakitől kapnám vagy be kéne fogadnom, megtenném, de nekem nagyon nem tetszenek.
2010. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Soha. Túl kicsi, túl kevés a szőre, sok macera vele (öltöztetés, ha jól tudom nyáron kenegetni kell a nap miatt, meg azt is hallottam valahol hogy korán kihullik a foga...), nem lehet vele sportolni olyat amilyet én akarok, még megvédeni sem tudna xD Hiába, túl természetellenes.

Amúgy ha másé akkor én simán elvagyok vele de otthonra nem kéne.

2010. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
Amikor eloszor lattam az utcan ilyen kutyat elszornyulkodve tekintettem a gazdajara hogy szegeny beteg kutyajat kiviszi setalni,aztan lattam egy kutyas konyvben hogy ez tulajdonkeppen egy faj.En nem vagyok kutyabarat,nem fogadnak el semmilyen kutyat foleg ha nem kertes hazban elnek.
2010. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem tudtam a fajta nevét, számomra ez volt az a kutya, amelyiknek "haj van a fején" :-)

Elfogadnám, ha úgy alakulna, de elsősorban én a hosszú szőrű kutyákat szeretem, viszont ez egy érdekes a rövid szőrűek közül, pont amiatt, hogy olyan, mint ha haja lenne. :-) De biztos, hogy nem ilyen kutyát tervezek első kutyaként, aztán ha később kerülne hozzám egy, nem dobnám ki. (még nem volt kutyám)

2010. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nemfogadnám el, de ha az utcán kóborolna akkor igen. Én mindig is a nagyobb testű kutyákat szerettem, akiket lehet dögönyözni, egy ilyen törékeny kiskutyánál, mindig attól félnék, hogy nem-e lépek rá.
2010. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Venni nem vennék, de ha segítségre lenne szüksége, akkor igen. Úgyanúgy tudnám szeretni, mint a jelenlegi kutyáimat. Nem egy szépség, de pont ezért különleges.
2010. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen befogadnám, ha úgy alakulna, de sajnálom az ilyen kopasz kutyákat/macskákat.Ha jól tudom, ezek mind tenyésztett állatfajok, nem természetesek, és ezért nagyon kényesek is, gyakran betegek.Egyébként nem hinném, h a szőrtelenség szebbé tenné őket.
2010. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem albérletben laknék, és nem lenne pici gyerekem, akkor simán :) Csak itt a főbérlő nem engedi, meg gyerek mellett nem szeretnék még plusz ekkora kötöttséget. De ha nagyobb lenne, jöhetne, szerintem jópofák ezek a kopasz állatok.
2010. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal van hosszú szőrű változata is, itt találtam képet:

[link]


De azért a pucérok között is van szép példány, még ha elsőre fura is, de pl. ő szerintem kifejezetten szép:

[link]


Ettől függetlenül nekem egy cavalier a tervem első kutyának, és a nagyobbak közül a szánhúzó típusú kutyák tetszenek legjobban.

2010. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
nekem volt , és nagyon aranyos, kedves hizelgő tud lenni, és az enyém csaupasz volt, ls kifejezetten szép!!!!
2010. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!