Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát tudnál tartani,...

Ha kutyát tudnál tartani, akkor elfogadnál egy keveréket vagy mindenképp fajtatisztához ragaszkodnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Van kutyusom.De én egy kis keveréket is szívesen elfogadnék.A kutya nem /csak/ attól függ,milyen fajta hanem attól,hogy a gazdi mennyire szereti :)
2009. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

nekem eddig csak keverékeim voltak. Imádom a kis KORCS (olyákat).

Sokkal cukikbbak mint a fajtsizták szerintem. Tacsi labrador, és rotveiller németjuhász keverékem van most perpill.

2009. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Én mindenképp egy bizonyos fajta kutyához ragaszkodnék, mert nekem az tetszik! Avval vannak álmaim, terveim, célom... És ezért nem vagyok sznob, sem képmutató. Gondolom más sem olyan kutyát fogad be, akár keverék akár fajtatiszta, aki nem tetszik neki külsőleg és belsőleg. A keverék kutyának sem lenne jó ha befogadnám hogy segítsek neki, de közben külsőleg és belsőleg is egy másik a kutya tetszik aki lehet hogy valamelyik fajtához tartozik.
2009. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ha tetszik a kutyus akkor teljesen mind1 hogy keverék vagy fajtiszta,nekem most tacskó és csivava keverék van és nagyon imádom!!!
2009. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Mivel alapvetően a fajtatiszták közül a juhászkutyák és szánhúzók tetszenek ( hegyes fül és hegyes orr, nagyobb termet mindenféleképpen), ilyen kutyák keverékét is szívesen hazahoznám.

De pl tacskó keveréket nem tartanék, ahogy pl fajtatiszta tacskót vagy éppen bichon-t sem, mert nem tetszenek.

2009. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is keverék kiskutyám van =) Imádom. És nekem sem a kutya fajtája a lényeg.
2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
14.58-as vagyok. Pont erről beszéltem, amiről a 15.00-ás! Hogy nekem meg pont véletlenül egy olyan kutya tetszik aki fajtatiszta! Ha egy keverék tetszene akkor olyanom lenne, de mivel pont az nyerte el a tetszésem, az a bizonyos fajta...
2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Pedig az én tacsi labradorom egy kis tündér.
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Csakis fajtiszta ! Ha keverék lenne hiányérzetem lenne .Mindig is maximalista voltam sosem szerettem a félmegoldást.Nálam csak a Bullterier vagy a Doberman jöhet szóba esetleg rottweiler .Gyenge átlagos tekintélyt nem parancsoló szoba cirkálókat nemszeretem.
2009. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
szerintem minden kutya szép ,amelyk ápolva van,nekem csak a buldog nem jön be.
2009. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!