Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyát tudnál tartani,...

Ha kutyát tudnál tartani, akkor elfogadnál egy keveréket vagy mindenképp fajtatisztához ragaszkodnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kutyánk egy németjuhász nagyságú keverék kan volt, aztán az egyik kutyás újságban láttunk egy tök ugyanolyan fekete kutyát a cikkből kiderült, hogy az a kutyus egy mudi, a mi keverékünk egy az egyben pont olyan küllemre és természetre is "csak" 3* akkora méretben... :D :D :D

Mi imádtuk azt a kutyát és amikor olvastuk a cikket eldőlt egy életre, hogy ezentul csak és kizárólag mudink lesz!

Miután meghalt a kutyus a neten nézelődtünk... és egyszer csak rátaláltunk a Mudimentő Szolgálat honlapjára és ott volt a MI KUTYÁNK!!! Végülis nem egészen olyan amilyenre gondoltunk de Ő a szemünk fénye. :-) Nincs tk-ja és valószínűleg "csak 95%-ban" fajtatiszta de pont így és pont ilyennek szeretjük.

És a következő kutyánk is onnan lesz (remélem nagyon sokára...)

2009. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

ma 15:11-es vagyok

Miért kellett ennyire lepontozni? Választoltam a feltett kérdésre, nem? Akkor meg?! Mert máshogy vélekedek, már nem is hasznos a válaszom? Kimondom még egyszer: fajtatiszta kutyát akarok, nekem az tetszik, kiváltképp a bulldogok, és úgy érzem, a válaszom éppen annyira hasznos, mint bárki másé.

2009. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a fajtatiszta is(őrző-védő és harci kutyák) és a keverékek is tetszenek. nekem mindig mentett keverékem volt, jelenleg két ivartalanított kan van, egy labradorkeverék és egy pulikeverék. A pulikeverék okosabb mint a labi, de én imádom mindkettőt,úgy ahogy van.

Nekem is lesz 1x rottweilerem, méghozzá tk-s,mert szeretnék majd komolyabban ezzel a fajtával foglalkozni,de biztos, hogy lesz mellette keverék is:)

2009. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem most fajtatiszta mudim van és ha lehetne még egy kutyám, az is mudi lenne, mert nekem ez a fajta jön be. Nem azért tartanék fajtatisztát, mert a keverékeket nem szeretem, hanem azért, amiért nem vennék mondjuk uszkárt, német juhászt vagy agarat se.
2009. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Természetesen csakis keverékem van, volt és lesz is mindörökké, hisz ők az IGAZI kutyák, a többi csak génmanipulált mutáns hasonlat!!!
2022. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!