Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vissza kaphatom a foglalót ha...

Vissza kaphatom a foglalót ha nem kell a kutya?

Figyelt kérdés
Foglaltam 2 hete egy kiskutyát ma mentem volna érte. A hely ahol tartották okés voltt meg ahogy tartották is szülők is szépe meg minden. Beszéltünk mondta a dolgokat szerzőkést már megírtuk. Kapom az oltási könyvet tápt, kezdő csomagot a kicsihez kérdezem a törzskönyv hol van . erre kiderül nem törzskönyves a kutya mondom neki : Mit gondol úgy hírdette a kutyát fajtatiszta meg egészségügyi garancia meg csip stb (ami meg is volt) igaza volt végülis egy szóval se kérdeztem rá meg nem is mondta van e tk. de a hirdetés a extrák miatt becsapós volt azt hitem törzskönyves.

2015. júl. 7. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Ahány kiskutyát bejelent, annyi törzskönyvet igényel. Tehát ha ő nem igényelt a kicsinek tkt, akkor utólag tudtommal már nem lehet változtatni. Azért nézz utána a meoesznél mert ebben nem vagyok biztos. egyébként nem kizárt hogy hamis a tk.
2015. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Áruld már el milyen fajta a kiskutyád?
2015. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
megvan a kutyus és a tk is és ár nincs hirdetés fent puli
2015. júl. 31. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!