Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyáim nem házőrzők, mit...

A Kutyáim nem házőrzők, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elegem van a túlságosan jámbor kutyáimból,minden kutyám nyalja,falja az idegeneket,nagyon idegesít hogy benyúlnak a kerítésen és simogassák a kutyáimat,sok módszerrel is próbálkoztam már,de eddig semmi,az lehet a gond hogy tulságosan jól táplálom őket,vagy el lettek kényesztetve? Van még esély arra hogy házőrzők legyenek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 11. 20:24
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Ne haragudjatok, hogy elragadtattam magam.

Nekünk van otthon, két gyönyörü kutyánk, nagyon szelídek, mindenkit szeretnek, és senkit nem képesek megharapni. Nagyon sok szeretet van bennük.

Mikor olvastam, hogy a másik kutyát bántották, akkor nagyon fájt, mert belegondoltam, hogy akár a kutyáik is járhatnának így, akiket nagyon szeretek.

2010. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

12:51:"Aki egy kutyát kínoz, nem érdemli meg hogy egézséges gyereket szüljön, beteg gyereke kellene legyen."

Ember,te teljesen beteg vagy!!Hogy írhatsz le ilyet?Nem vagy normális.

2010. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van. A kutya ugyanolyan ártatlan és esetlen mint egy csecsemő. A különbség csak annyi hogy a csecsemőket tovább védik, a kutyán meg csak röhögnek ha valaki belerúg.
2010. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
*többen védik
2010. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Van igazságod.- Én nagyon utálom azokat a kölyköket, de szolgálati lakásban lakom, itt dolgozom is, nem tudok elmenni. A kölyök, amelyik kenyérrel kínozta (nem éhezik a kutya, csak rágicsálni szeret), folyton lopkodik is, így jelenleg ki van innen tiltva.

És tévedsz, nagyon imádom a kutyámat, nincs nála jobb, EZÉRT van bezárva arra az időre, amíg a kölykök itt randaliroznak. És a kutya nagyon szereti a többi gyereket, ezernyi képem van, lovagolnak rajta, ölelgetik, játszanak vele.

2010. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
21:51-es nek: És te hagytad hogy a kutyáddal így bánjanak? Szánalom,szerencsétlen kutya mit élhetett át,elkeserítő.
2010. febr. 14. 08:37
 27/27 anonim ***** válasza:
63%

én meg uszitanám azokra a mocskos kölykökre,és ha megharapja netán szétszedné??istenem,kit érdekelne,rothatdjon meg az összes cigány g..ci kölyök,meg a szüleik is,

fel vagyok háborodva hogy szegény kutyával ilyet megtesznek,

én is uszitom az eyémet rájuk h elmennek kapu elött,és szerencsére megy is rájuk a kutyám,!!!

remélem 1x elkapja az egyiket,és akkor nem lesz kegyelem,

én meg letagadok mindent,

2010. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!