Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyáim nem házőrzők, mit...

A Kutyáim nem házőrzők, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elegem van a túlságosan jámbor kutyáimból,minden kutyám nyalja,falja az idegeneket,nagyon idegesít hogy benyúlnak a kerítésen és simogassák a kutyáimat,sok módszerrel is próbálkoztam már,de eddig semmi,az lehet a gond hogy tulságosan jól táplálom őket,vagy el lettek kényesztetve? Van még esély arra hogy házőrzők legyenek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 11. 20:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
21:51-es sajnálom szegény kutyádat.Az ilyen kisebbségi gyerekeket én úgy megverném,még állatnak sem nevezhetők.Ahogy olvastam amit írtál elszorult a szívem,a te kutyád 100* többet ér mint 10 olyan gyerek.Őket kéne úgy kínozni,hogy egy hétig nem kap enni aztán meg nagy élvezettel enném előtte a csokit.Bocsánat de ez most kijött belőlem.
2010. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki is fogom próbálni ezeket a módszereket.
2010. febr. 12. 07:16
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, milyen kutyád van ?
2010. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mennyi idősek?? Nem lehet, hogy simán csak túl fiatalok még?
2010. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vadítani akarod őket. A személyiségüket nem fogod megváltoztatni, csak félni fognak.
2010. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A falkavezér "a legjámborabb" 16 hónapos Amerikai Bulldog szuka,németjuhász kan 1 éves,puli kan 4 hónapos.
2010. febr. 12. 21:42
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
Majd ha éli őket valami sérelem az emberrel kapcsolatban nem lesznek ilyenek pl:nekem volt/van 2 kutyám szóval a kisebbik kutyám végig nézte ahogy meghalt a barátja ez mára már begyógyult de mikor hoztunk egy új kutyát akkor ő rá vigyázni akart pl:egyszer jött egy számukra idegen ember a fiatalabb (új) kutyám oda akart menni de az öreg nem hagyta mert ráugatott egy nagyot ettől a kutyám meghátrált de egyszer jött egy BAROM ember és elütötte a lábát az öreg kutyám mikor látta hogy a fiatalabb hazajött nagyon örült és egész éjjel figyelte hogy nincs-e valami baja tehát ők így tanulták meg hogy félni kell az emberektől
2010. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Úristen ti most tényleg gyáva kutyát akartok? Az sosem fog éles helyzetben melétek állni. A bátor kutya egyik embertől sem fél soha. Az én kutyáimnak sosem volt rossz élménye, rendesen vannak szocializálva, kutyaiskolába járnak, sok ember és kutya közé. És mégis megvédenek. Ez az egyetlen út hogy bátor kutyát csinálj...

Kedves utolsó a te öreg kutyád valószínűleg falkavezérnek képzeli magát, azért őrzi a másikat mert az a falkavezér dolga. Ami nem jó mert neked kéne annak lenni...

Ha nem tetszik a kutyátok jelleme akkor miért tartájok?

2010. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Családban nőttek fel a kutyák,emberek között,nem egy kennelben,semmitől sem félnek egyébként,nem ismerik fel az ellenséget senkibe se,mindenkit jó embernek hisznek...

Azért nem vállok meg a kutyáimtól,mert szeretem őket,igaz a jellemük nem tetszik hogy nem házőrzők,de attól még nagyon szeretem a kutyáimat.Csibészelve már volt az amerikai bulldog,szépen rámegy az emberre,rongyra,egy bullmasztiff kutyával is összementek már,nem hagyta magát. De a házőrzés még nemnagyon megy.

2010. febr. 13. 08:22
 20/27 anonim válasza:
48%

21:51, te NEM SZERETED a kutyádat , hogy arra a környékre költöztetek.

Mi az hogy megengeded, hogy a büdös isten verései, a cigányok kinozzák azt a kutyát.

El kell onnan költözzetek, a kutyakinzókat, meg úgy meg kell verjed, hogy megemlegessék, vagy más módon bosszút állni rajtuk. Pl. mikor felnönek, és várandósak lesznek, úgy intézni, hogy ne legyen egészéges gyerekeik.

Aki egy kutyát kínoz, nem érdemli meg hogy egézséges gyereket szüljön, beteg gyereke kellene legyen.

Hát ha valaki az én kutyáimat, kinozná,(ezekböl, amit elmeséltél a kenyeres kinzás a legrosszabb, a többi csak fizikai fájdalom, de evvel lelki fájdalmat is okoznak, hogy csak egy pici van, hogy tudjon, enni, de pont nem éri el), azt a saját kezemmel ölném meg, mert ha nem ölném meg akkor újra kínozná a Gyönyörűimet.

2010. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!