Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyáim nem házőrzők, mit...

A Kutyáim nem házőrzők, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elegem van a túlságosan jámbor kutyáimból,minden kutyám nyalja,falja az idegeneket,nagyon idegesít hogy benyúlnak a kerítésen és simogassák a kutyáimat,sok módszerrel is próbálkoztam már,de eddig semmi,az lehet a gond hogy tulságosan jól táplálom őket,vagy el lettek kényesztetve? Van még esély arra hogy házőrzők legyenek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 11. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Hú,ezeket a válaszokat én is várom.Ugyanebben a cipőben járok.Bárki bejöhet,mindent elfogad mindenkitől.Örül mindenkinek,mint egy elmebajos,szinte extázisban van,ha jön valaki.
2010. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola, őrző-védő kiképzés, szakszerűen, szakember segítségével. Ha van a környéketeken.
2010. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
igaz, hogy én kölyökkutya korától alkalmaztam a németjuhászomnál ezt a módszert, de azért lehet hogy itt is fog picikét segíteni, nekem nagyon bevált. első naptól kezdve csak én etettem, 2-3 családtagot látott csak 1 éves koráig. ismerőseimnek nem engedtem, hogy megsimogassák, azt se hogy kedvesen szóljanak hozzá valamit. csak séta közben látott idegeneket. fontos, hogy napközben legyen valahová elzárva, és hogy onnét ne lásson a kertbe idegeneket. északa kell csak kiengedni a kertbe nekem bevált, megtámadja az idegeneket ha nem vagyok ott. ha ott vagyok jámbor
2010. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
az előbbi vok remélem bevállik:-)
2010. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem goldenem van,mindenkit szeret az utcán,akárkivel elmenne ha az kedvesen hívná.Ez a golden.Nem mindegyik kutya házőrző.Ez van,el kell fogadni.
2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

sajna én is ebben a cipöben járok,hogy mindenki simogatja,pedig rá lett szolva a sok baromra,hogy NE SIMOGASSA A KUTYÁT!!! de mmégis csináljék továbbra is!

1év 3 honpos németjuhászom van,anyámék meg engem molesztálnak,hogy "nem diszkutyát akartunk" meg hasonlok,én szeretném ha örizné a portát!de igy nem tudom,csak sajna senki nem segit hogy pl végighuzzon egy botot a keritésen, meg haasonlo modszerek ugye!!!


mit lehetne tenni,,???

2010. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a jellemük akkor nem sokat tehetsz! Fogadd el!

Kutyaiskolában meg lehet őket tanítani csibészelni, és megcsinálhatják a pályán tökéletesen, de éles helyzetben nem fogják!

Nehogy vadítsd őket!

20:44nek meg üzenem hogy a kutyája gyáva! Az igazi őrző-védő kutyáknak minnél több embert kell megismerni hogy nem féljenek tőle! Te csak megvadítottad, de nem lett ettől bátor! Persze neked megfelel az meg mindegy hogy a kutya mit gondol...

2010. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Akinek ez benne vana vérében annak nem számít ha simogatni a akrják. Az én kutyám sosem hagyta mert ő ilyen. Pedig sokan akarják. Ha a tiéd hagyja akkor ilyen a jelleme.
2010. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Nekem labim van, tényleg nagyon barátságos volt, imádta az embereket, és mindaddig meg is maradt ilyennek, amíg el nem költöztünk.

Itt rengeteg a kisebbségi gyerek, akik bejárkálnak az udvarra, és csak úgy, hobbiból dobálják, verik, kínozzák a szegény kutyát.

Sohasem felejtem el a kutya szemét az első itt töltött hetekben...el sem hiszitek, de LÁTSZOTT rajta a csalódás az emberekben.

Mostanra már megtanulta és megjegyezte, ki ártott neki valaha is, és meglepően bosszúszomjasnak bizonyul. A kisfiút, aki egy tányér tűzforró levessel locsolta le, a nagyobbat, aki ökölnyi nagyságú kövekkel dobálta, azt a kamaszt, aki feltüzesített vasdarabbal fenékbe lőtte, és a gonosz apró törpét, aki egy darab kenyérrel órákon át kínozta, amikor nem voltam otthon, mind a mai napig utálja. (A kisfiú a láncra kötött kutya elé dobott egy falat kenyeret, hogy éppen ne érje el, és bottal ütötte a kutyát, aki mégis megpróbált az ételhez jutni.)

Utálatának ugatással ad hangot, és kergeti őket, de meg még nem harapott meg senkit, csak az egyiknek a nadrágjába kapott, és kb. 10 labda kilyukasztása szárad a lelkén.

A kutyám felnőtt, kiábrándult az emberekből, és azóta remek házörző.

Szerintem örülj neki, ha barátságos az a kutya.

2010. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

21:42 es vagyok!

mi is járunk a kutyával suliba,de ugy most a nagy ho miatt nincs tanitás,

én emlitettem ezt a dolgot az oktatonak,de sajna nem mondott erre semmit

pedig én csak annyit szeretnék,hogy örizze a házat ha nem vagyunk otthon,ne jöjjön be senki..

meg ha kell akkor védjen meg engem és a családod

csakhát ha barátkozik akkor igy nem igazán fog megvédeni!!

2010. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!