Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért adnak olyan sok kutyának...

Miért adnak olyan sok kutyának totál idegen neveket?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy fogalmazhatnám meg, de biztos értitek... Leggyakrabban, mint az amerikai tinifilmekben. De sok egyéb fantasztikus ötlet is van.

Csak egy itteni kérdésre (milyen nevet adjak a kutyámnak) érekezett válaszok közül a "legjobbak"?

Eszmeralda, Pamela, Dzsennifer, Candy, Sophie, Sarah, Chantal, Marcheline, Sindy, Rózméri, Madam Pompadúr.

De ezeket is itt olvastam: Amigo, Pablo, Lady, Missy, Hermione (:D), Daisy, Darell, Achilles, Rájli...


Na nem akarom túlragozni. De még egy csomóan addig se jutnak el, hogy nem minden nevet úgy kell leírni, ahogy kiejtik. Ennyire csőlátásúak az emberek? Jóformán csak ezek a nevek léteznek, mert ezek folynak ki a tv-ből?


2009. dec. 30. 19:11
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
20:20 - A Füles azóta szamárnév, amióta Micimackó létezik. :-)
2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
2009. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

20:25

még hogy magyar!!!Grat!

Amúgy a gumimaciszörp mióta számít drognak? XD

van egyáltalán olyan drog,ami szörpben van? :D

mitől lenne az drog?

Kiskoromban nekem a málnaszörp jutott róla az eszembe,nem pedig a drogozás! :D elvégre a gumimacik nincsenek beszívva,normális gondolkozásuk van,nem úgy mint a te stricimacidnak és a barátainak..

pont te mondod a drogra tanítást!

Van is egy vicc a micimacikáékról,amiben elmondják,hogy milyen droggal élnek a kedves barátaid,amitől úgy is viselkednek..

ennyivel szerinted a popely is drogra uszítja a gyerekeket,mert attó lesznek erősek??????

2009. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim falun laknak Szabolcs megyében, amikor kislány voltam (kb. 20 éve), az egyik szomszédjuknak (nagyiékkal egykorúak, a pasas még anyunak volt az egyik tanára általános iskolában) volt egy gyönyörű hosszú szőrű lány németjuhászuk, őt hívták Ladynek, illett rá ez a név, igazi hölgy volt kutya létére. Szóval akár tetszik, akár nem, ez nem újdonság.

De mondok valamit, ami tényleg fura volt, én Pesten élek egy lakótelepen, panelban, kicsi koromban (általános iskola alsó) volt errefelé egy család, akiknek volt egy hatalmas testű kutyájuk, akkora magas volt a kutya 4 lábon, mint én 2-n, és az ő neve pedig Picúr volt, ez nem idegen név, mégis talán ha ő volt a "picúr", akkor lehet, hogy a testvéreivel vagy a szüleivel nem akartam volna találkozni.

2009. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

19:47-es válaszoló!



Mi bajod a Bogyó névvel?nekem úgy hívták a a keverék kistestű kutyusom mert olyan kis dagi volt,és nem Golyó lett hanem Bogyó:DD

2009. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a Bogyó névvel, csak nem az én kutyámra illik. Mint ahogy nem rá illik a Candy...stb, nevek sem. Őrá csak a Jázmin illik.
2009. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Amúgy Füles nevet lehet Basset Houndnak is adni xD
2009. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is vele:D

rá csak a Bogyó név illett és nem Cindy,Candy,Daisy..stb nevek:D

2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

volt egy lány rotveilere egyik punk haveromnak,az volt a neve,hogy Sanyi! :D

Jó,hogy lány volt!! XD

2009. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Nekem is amerikai nevük az állataim, de csupán csakis azért mert hirtelen inditatásból azok jutottak eszembe és átnevezni meg hülyeség volna.

A goldie szukám Molly és azért mert kicsinek nagyon dundi volt és mindenki azt mondta rá, akár a molett hölgyek. Ebből lett Molly.

A macskánk annak ellenére, hogy nőstény a Joe nevet kapta. Hogy miért? Nem tudom, ez illett rá.:)


Szerintem nem szabad elítélni ki, hogy nevezi el a kutyáját, meg az okot keresni, hogy miért. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy az amstaff-ját Jennifer-nek nevezi, vagy a yorkie kutyának a Brutus nevet adja. Egy a lényeg a kutya éljen boldog életet hozzá illő névvel/vagy anélkül.

2009. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!