Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért adnak olyan sok kutyának...

Miért adnak olyan sok kutyának totál idegen neveket?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy fogalmazhatnám meg, de biztos értitek... Leggyakrabban, mint az amerikai tinifilmekben. De sok egyéb fantasztikus ötlet is van.

Csak egy itteni kérdésre (milyen nevet adjak a kutyámnak) érekezett válaszok közül a "legjobbak"?

Eszmeralda, Pamela, Dzsennifer, Candy, Sophie, Sarah, Chantal, Marcheline, Sindy, Rózméri, Madam Pompadúr.

De ezeket is itt olvastam: Amigo, Pablo, Lady, Missy, Hermione (:D), Daisy, Darell, Achilles, Rájli...


Na nem akarom túlragozni. De még egy csomóan addig se jutnak el, hogy nem minden nevet úgy kell leírni, ahogy kiejtik. Ennyire csőlátásúak az emberek? Jóformán csak ezek a nevek léteznek, mert ezek folynak ki a tv-ből?


2009. dec. 30. 19:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
És ez téged miért zavar? Valószínüleg ezeket hallják az emberek a tévéből, és megtetszik nekik. Jobb, mintha az lenne a neve egy kutyának, hogy Buksi, vagy Morzsi... (ha nem így értetted a kérdést, akkor sorry, csak nem nagyon értem, hogy ezzel mire akartál kilyukadni.)
2009. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
hát a dzsennifernél elkapott a röhögőgörcs xD engem mondjuk az is idegesít, hogy minden második kutyát bercinek, meg buksinak neveznek el -.-" az egyik ismerősömnek Rumlinak hívják a kutyáját, szerintem az aranyos, az én kutyám meg Egonnak. Az egyik barátnőm meg mesélte, hogy valamilyen MSN-es ismerőse Britneynek nevezte el a tacsiját. szegény
2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, semmi közöd hozzá, hogy ki milyen nevet ad a kutyájának vagy bármilyen más háziállatának. Te is olyan nevet adsz a te állatodnak, amilyent akarsz.

Nekem nem volt még kutyám, de volt már nyuszim, papagájom (több is), hörcsögeim, teknősöm, halaim.

A nyuszi egy teljesen fekete (még a szeme is): Pedro, a papagájaim közül a hullámosok: Csuli, Dönci, Lisa, Misi, Mami, Vica; a nimfák: Kiki, Freddie, Johnnie, Kyra, Bryan; a teknőseim: Nemo, Nelli; a hörcsögeim közül egy Babe volt, a többiek neveire nem emlékszem; volt egy sziámi harcoshalam, őt Sárkánynak hívtam.

Miért ezeket a neveket adtam? Mert ez illett rájuk, és nem érdekelt a külvilág véleménye, eddig mindenkinek tetszett.

2009. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Hát szerintem még mindig inkább Buksi, mint Eszmeralda, de persze leginkább egyik sem. :)

Valahogy nem vagyok kibékülve az ilyen nevekkel, embergyerekeknél sem, sőt, náluk még annyira sem.

De igazából arra szeretnék kilyukadni, hogy aki ilyen nevet adott a kutyájának, az miért ezt választotta? Annyi jó név van...

2009. dec. 30. 19:24
 5/47 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy semmi közöm hozzá. De ha azt meg lehet kérdezni ezen az oldalon, hogy ki milyen nevet adjon a kutyájának, akkor azt is meg lehet kérdezni, hogy miért pont ezek :)

A Britney se semmi, jajjj... :)

2009. dec. 30. 19:27
 6/47 anonim ***** válasza:
A Candy néven egyébként én is gondoltam, ha lenne kutyám, de akármilyen kutyának nem adnám, szerintem ez egy spánielnek jó név lehet, én ezt mondjuk kötöm máshoz is, mivel volt egy kedvenc anime sorozatom, aminek a főszereplője egy Candy nevű szöszi spániel-frizurás lány volt. :-)
2009. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Fuh, mikor elolvastam a kérdésedet, nekem is az volt az első gondolatom, hogy ez téged miért zavar, mi közöd hozzá???

Aztán láttam, hogy nem csak én vagyok így vele. :D :D :D

2009. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusomat Jázminnak hívják, öcsémét meg Pannonszépe Macho Mike-nak. És akkor mi van? Rajtad kívül senkit nem zavar.
2009. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
De ha ezek a nevek nem tetszenek neked, akkor milyen nevek tetszenek? Amúgy az én kutyámnak az a neve, hogy Sanchez (ejtsd: Száncsez :])
2009. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám meg NATO volt,mert amikor született akkor csatlakoztunk hozzá! :D

Mé ne?

Nagyanyám NASA-nak hívt! XD

Apám meg Nácinak,fekete dobbermann és németjuhász keverék volt!

szerintem mindegy milyen nevet kapnak,csak halgassanak rá!

az első macskám

Zelda,a második Helga,a lánya Olga,na?

2009. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!