Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért adnak olyan sok kutyának...

Miért adnak olyan sok kutyának totál idegen neveket?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy fogalmazhatnám meg, de biztos értitek... Leggyakrabban, mint az amerikai tinifilmekben. De sok egyéb fantasztikus ötlet is van.

Csak egy itteni kérdésre (milyen nevet adjak a kutyámnak) érekezett válaszok közül a "legjobbak"?

Eszmeralda, Pamela, Dzsennifer, Candy, Sophie, Sarah, Chantal, Marcheline, Sindy, Rózméri, Madam Pompadúr.

De ezeket is itt olvastam: Amigo, Pablo, Lady, Missy, Hermione (:D), Daisy, Darell, Achilles, Rájli...


Na nem akarom túlragozni. De még egy csomóan addig se jutnak el, hogy nem minden nevet úgy kell leírni, ahogy kiejtik. Ennyire csőlátásúak az emberek? Jóformán csak ezek a nevek léteznek, mert ezek folynak ki a tv-ből?


2009. dec. 30. 19:11
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
honnan a f@szomból veszed hogy amerikai név?Achilles például egyiptomi név a pablo meg spanyol a rájli meg ír ezekből kb 3 amerikai név de azt nem adnak kutyának ammeg én inkább Sindy nevet adok a kutyámnak mint hogy füles
2009. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Ajjaj... Ehhez csak ennyit fűznék: [link] :D

Attól még a LEGTÖBB felsorolt nevet az amcsi filmekből ismerjük, csak annyit írtam. De ha úgy jobb, hogy angol nyelvterületről, akkor maradjunk ennél.

De a Fülesről is le lehet szakadni, én nem írtam, hogy ez az egy név létezik.

2009. dec. 30. 20:08
 23/47 anonim ***** válasza:
48%
tudtad hogy egy hülye gyerek vagy?
2009. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Mondjuk hülyén nézne ki egy Német Juhász pl.Rosenary,Füles v.Szotyi névvel,de mondjuk egy Rotihoz illik sztem az Amigo v.egy Yorkihoz a Daisy v.Bishonhoz a Chantal.

Nincs egyik névvel sem baj,ha a kutya is illik hozzá.

2009. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
ammeg az amcsi filmek közül is vanak nagyon jó tanulságos filmek amikből többet lehet tanulni mint mondjuk a tüskevárból
2009. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
ja és ott vannak az amerikai dokumentum filmek mert magyar származásút még nem láttam
2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Már elnézést,de a Füles mióta szamárnév?

Minden állatot hívhatnak így,amelyiknek van füle!!

Vagy itt mindenki a stricimacig#cin nevelkedett?

én gyerekkorom óta gyűlölöm azt a mesét,mert fogyatékosak!

És még csak azt se lehet mondani,hogy azért,mert lányos,mivel én is lány vagyok!

Üdv:Zelda gazdi :)

2009. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Még azt sem mondtam, hogy bajom van az amerikai filmekkel, vagy az amerikaiakkal.
2009. dec. 30. 20:21
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
nos meg ott van magyar rajzfilm közül a gumimacik ami arra tanítja a gyerekeket hogy drogozzanak mert attól erősek lesznek nem?
2009. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

A Gumimacik Disney mese, nem magyar... Te jó ég, úgy látszik, mégse én vagyok nagyon hülye :)

De amúgy sem értem, hogy jött ez ide.

2009. dec. 30. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!