Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb, a nyakörv+póráz,...

Melyik jobb, a nyakörv+póráz, vagy a hám+póráz variáció?

Figyelt kérdés
8 hetes kiskutyánknak szeretnénk, de nem tudjuk, hogy melyik praktikusabb egy ilyen pici kutyának. Ráadásul ő egy palotapincsi keverék (az apukája ismeretlen), de valószínüleg nem fog nagyra nőni.
2008. júl. 10. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

azért az kemény, hogy nem viszel pórázt a sétáláshoz, kedves utolsó válaszoló...ne feledd, hogy kutyából van, akármi történhet, nem mellesleg póráz,szájkosár szükséges a kutyasétáltatáshoz!

az én drága, okos, megbízható németjuhászom és az én életemet is mentette már meg a láncos póráz, amikor sétálás közben ránk támadt 1 kaukázusi...kvázi a póráz csatos felével ütöttem ahol értem, amíg a "gazdája" végre észrevette, hogy meglépett a kutyája(persze pórázuk,szájkosaruk az nem volt). nem vagyok híve az erőszaknak, de nehogy már egy ilyen felelőtlen kutyatartó miatt veszítsem el az én egyetlen Kincsemet!mondanom se kell, hogy a kutyatartó volt felháborodva, hogy megsérült a kutyája, rendőrt hívott, de ő faragott rá, mert a végén őt büntették meg, hiszen jogos volt az ön(és a kutyám) védelmem...

szóval póráz a minimum ami legyen minden kutyásnál!

a fojtó nyakörvről meg annyit, hogy NORMÁLISAN nevelt kutyánál nem hinném, hogy szükség lenne rá, max a korlátolt képességű "gazdájának"

2008. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy palotapincsi általában nyomott orrú. Sőt, én még nem is láttam nem nyomott orrút.

Mivel nyomott az orra, ezért ajánlott inkább a hám+póráz kombináció.

2013. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!